Поки я орав на двох роботах, не шкодуючи себе і своє здоров’я, дружина і теща прилаштували мою матір в будинок nрестарілих

Все своє свідоме життя, я економив. У школі я єдиний ніколи нічого не брав з буфету, працював з 15 років і завжди половину своєї зарплати я віддавав мамі. І навіть ставши чоловіком, я все ще давав багато грошей мамі. Ситуація трохи змінилася, коли я одружився. Я не міг віддавати мамі стільки ж, скільки раніше і в той же час забезпечувати всю сім’ю. А в сім’ї моїй були ще дочка і теща, не тільки дружина. Моя дружина теж працювала в перукарні, але я заробляв, ясна річ, в 4, а то і в 5 разів більше.

Мені доводилося віддавати мамі все менше і менше грошей, а разом з цим моя дружина постійно скаржилася, що їй, дочці і тещі я даю мало грошей і уваги від мене. З огляду на це, і те, як бідно жила моя мати, я вирішив знайти другу роботу, щоб грошей вистачало на всіх. Було, звичайно, складно, мені доводилося не спати ночами. Недосип на мене погано вплинув, моя працездатність і концентрація впали, але грошей вже вистачало. Разом з цим погіршилося і моє здоров’я. Одного разу (Ev / V) я майже втратив свідомість від втоми. А ще я дуже сильно схуд, у мене просто не було часу їсти. Весь мій одяг став на мене великим.

Але все змінилося, коли моя дружина і теща відправили мою маму в будинок престарілих за кордон. Виявилося, бачачи, як я втомлююся і перенапружуюся, вони відкладали гроші для цього будинку престарілих, де з моєю мамою будуть звертатися добре і годувати краще, адже тут у мене не було часу постійно заглядати до неї, а тих грошей, які я їй відправляв, не вистачало на якісне життя. Я був неймовірно вдячний своїй родині за все це, і нарешті я залишив другу роботу і повернувся до нормального життя.