Ніна з чоловіком попросилися пожити в квартирі подруги на кілька тижнів, проте там вони та ємно затрималися занадто довго

— Збирайся, нам треба терміново їхати. — Розбудила чоловіка Ніна, поки збирала речі в рюкзак. — Що сталося? Чому ти речі збираєш? — Маша зараз йде сюди, якщо нас побачить, то погано буде, вона ще не в настрої, по голосу було чутно. (Ev/V)Маша, подруга Ніни, людина досить щедра, коли це стосується рідних або близьких друзів. Тому вона і не була проти, віддати на три тижні свою квартиру Ніні і її чоловікові, поки вони продали свою квартиру і купували нову. Ось тільки ці три тижні стали місяцями, а вся справа в тому, що подружжя вирішило квартиру свою здавати в оренду, так грошей було б більше і вистачало б на ремонт нової квартири і на автомобіль ще, та й Маша їхала надовго, у відрядження… зійшлося буквально все на користь Ніни і чоловіка.

І ось зараз Маша тільки згадала, що у неї вдома залишився ключ від старого будинку її матері, тому і вирішила на пару хвилин заскочити додому, у неї ще свій ключ залишився. — Де валіза? – з речами в руках запитала Ніна.- Під ліжком подивися, — порадив чоловік, одягаючись в поспіху, щоб встигнути до приїзду Маші. — Тут ні, Даня. Валіза! Мені потрібна валіза! — кричала Ніна. Поспіх подружжя закінчилася, коли в коридорі почувся звук двері, що відкривається. Це виявилася Маша.- Здається, ваші три тижні трохи затягнулися, — сказала вона з порога.- Так, ти просто довго не приходила, ось ми і вирішила, раз тебе ще не буде, можна квартиру здавати, а не продавати, грошей багато не буває, хе-хе, – Ніна в мить розкрила всі карти Маші.

По погляду Маші, було таке відчуття, що та зараз вибухне на подругу, ось тільки вона сказала:- Так вже й бути. Можете тут ще пожити, все одно мене довго не буде. Ось тільки у мене буде своя частка в прибутку від вашого будинку. — Так, звичайно. Ми і без тебе збиралися віддати відсотки тобі, як»спасибі». — Ось і славно, — відповіла Маша, взявши ключ з шафки в передпокої.Ніна навіть і не знала, що можна було просто все сказати подрузі. Ніні було трохи прикро, що вона весь цей час тримала подругу у брехні, але головне – все з’ясувалося, і всі залишилися в плюсі.