Маша бо ялася знайомити хлопця зі своєю нено рмальною матір’ю. Але наречений дуже хотів побачити тещу і вони нарешті зустрілися. Такого результату від зустрічі Маша точно не очікувала.

Маша і Женя зустрічалися вже два роки. Хлопець готувався зробити Маші пропозицію руки і серця, але спочатку йому хотілося б познайомитися з матір’ю Маші. Але дівчина постійно відкладала момент їхнього знайомства. Але нарешті Женя наполіг, і вони з Машею поїхали до її мами. Перед будинком майбутньої тещі Маша зупинилася: — Я не хочу, щоб ти з нею знайомився.- Ну чому? Що може піти не так, зі мною щось не те? — Ні, з тобою все в порядку, я хвилююся за маму… справа в тому, що ми самі-то переїхали з села, а ось мама моя поводиться як селюк. — Ну, нічого страшного, це не головне.

— Ні, ти не розумієш. Вона може грубо пожартувати, може якісь недоречні анекдоти розповісти. А потім сама під своїми жартами сміється так голосно, що аж шибки тремтять. — Ну ось, мені вже цікаво познайомитися з нею. Мама Маші зустріла молодих людей і стала їх обіймати: — А, все ж приперлися до мене, ну проходьте за стіл. Під час вечері Маша постійно червоніла, їй було ніяково за маму. Але Женя чемно спілкувався зі своєю майбутньою тещєю. І тут вона стала розповідати одну свіжу історію:- Їдемо ми по лісу, і тут мені закортіло в туалет.

Але я не хотіла виходити на вулицю, нічого мені себе застуджувати, тому мене виручив невеликий стаканчик. Але потім все одно всім з машини довелося виходити… ні, навіть вибігати з салону, тому що піддала я газу — ах-ха-ха.- Мамо, Та годі вже. Ти думаєш, що таке за столом доречно розповідати? Маша вибігла з дому вся в сльозах. — Мені соромно тобі в очі дивитися після такого… Я ж казала, що знайомство з моєю мамою – погана ідея. — Зовсім ні, зате вона дуже весела жінка. Тим більше, мені жити з тобою, а не з нею. Твоя мама на наші відносини ніяк не вплинула.