Олега др атували візити тещі, так як вона завжди знаходила якісь недоліки в будинку. Але одного разу, Олег випадково підслухав розмову тещі з сусідкою і був ош елешений.

Останнім часом Олега дуже стали др атувати візити тещі. Вона як прийде, так знайде якийсь недолік і чіnляється до нього. Заходить вона часто, адже живе в сусідній квартирі. Олег себе почував загнаним у кут.- Олег, у вас лампочка на кухні лопнула, а ти не змінюєш.Олег скрипнув зубами.- Це одна лампочка з шести, нічого страшного не трапиться, якщо я її трохи пізніше поміняю. Оксана, правда?- Так і утворюються nроблеми, справи не можна відкладати, — багатозначно сказала теща. — До речі, не забудь мені завтра замок поміняти у ванній.Олег подивився на дружину, чекаючи отримати від неї підтримку.

Оксана готувала на кухні обід.- Ну, дорогий, мама права, лампочка вже два тижні в такому стані, міг би і поміняти.Олег ро здратовано пирхнув. В його голові крутилися злісні думки. Він вважав, що ніхто його положення розуміти не хоче. Він останнім часом працює більше, а до нього весь час чіпляються через дрібні домашні справи. Олег став надягати куртку.- Милий, ти куди?- За лампочками.Коли він повернувся, тещі вже не було. Прогулянка трохи його ос тудила.- Оксано, тобі не здається, що твоя мама занадто багато втручається в наше життя?Оксана читала книгу, сидячи на дивані.- Олег, ну ти перебільшуєш, вона просто хоче як краще.

Наступного дня він пішов до тещі, щоб розібратися з її замком. І став випадковим свідком діалогу тещі з сусідкою. Вона розхвалювала Олега, говорила, що у нього руки золоті. Він дуже здивувався, адже був упевнений, що вона його недолюблює. А вона, як виявилося, цінує його. І тут Олегу згадалося, як багато всього зробила для них Людмила Борисівна. Адже вона улюблену дачу nродала, щоб вони kупили простору квартиру, з дітьми завжди доnомагала. Стало Олегу со ромно через свої думки.