Денис їхав до бабусі, тільки не розрахував, що на вулиці буде занадто холодно. І ось до чого це призвело

Раз на місяць батьки збиралися та їхали до села. Вони їхали бабусю відвідати та продуктів їй віднести. Проте цього разу, як на зло, батько ногу підвернув. І на сімейній раді було вирішено, що продукти відвезе Денис. Денис давно у бабусі не був, тільки привіти передавав через батьків, та взагалі бажанням їхати до села не горів.Погода на вулиці нині холодна, до того ж далеко їхати. Подітися було нікуди, хтось мав віднести продукти. Перед виходом із дому його зупинила мама.-Ти Що в цьому зібрався йти? Ти забув, як багато зараз снігу на селі? Ти замерзнеш у кросівках.

Денис лише відмахнувся та пішов. Сів в електричку і уткнувся в телефон, їхати до села години зо дві. Згадав він слова матері, тільки коли до місця доїхав. Варто спуститися з електрички, як він по коліна залишився в снігу. Поки дійшов до хати бабусі, ніг вже не відчував. Коли бабуся його побачила, посиніла від холоду, почала голосити і метушитися.-Ох, любий мій, чого ж ти так легко одягнувся. На вулиці холодрига!Вона принесла великий тазик із гарячою водою.-Давай, швидко роззувайся, будемо тебе розморожувати!

Коли Денис трохи розтанув, бабуся йому чай налила. Вона дивилася на нього з теплотою, було видно, що дуже скучила. Стало Денису соромно, що він так рідко бабусю відвідує, адже раніше щоліта приїжджав. Ніхто не знає, скільки відведено землі ще прокласти, дорослих треба цінувати.Того дня він лишився на ніч. Вранці прокинувся від апетитного запаху млинців та пирогів. Бабуся напекла його улюблені смаколики.Він уплітав їх за обидві щоки, подумки пообіцяв собі частіше відвідувати бабусю, щоб вона не сумувала. Він дотримався обіцянки. Антонини Іванівни не стало за два роки.