Мама мала забрати Ніну з дитсадка, але раптом в останній момент зателефонувала мені і сказала, що не зможе її забрати. Та й повідомила, що відтепер Ніна не залишатиметься на вихідних. Мені стало цікаво – що зробила 3-річна дитина, щоб заслужити на таке ставлення…

Домовилися, що моя мама забирає Ніну з дитсадка і вона залишається з нею до понеділка. Але пізно ввечері мама зателефонувала та сказала, що не зможе її забрати. Ніна більше не ночуватиме в неї, додала вона, бо мій брат Вадим проти. Він живе у мами зі своєю сім’єю, вони мають дівчинку. Діти галасують, а Вадим не може заснути після роботи.Я роз лучилася з чоловіком, коли Ніні був один рік. Чоловік зустрів іншу жінку. Він зібрав свої речі та пішов. Ко лишній чоловік іноді бере доньку на прогулянку. Але ненадовго – і без ночівлі: нинішній дружині ці посиденьки не подобаються.

Ко лишній виnлачує ал іменти. Гр оші у нагоді: після роз лучення я винаймаю квартиру. Моя мама живе зі своєю матір’ю, моїм братом, його дружиною та їхньою дитиною. Там нам не було де жити.Брат із дружиною планували взяти іnотеку, наkопичували rроші та попросили мою матір пожити у них якийсь час. Проте, наро дилася дитина, потім kатастрофа на роботі, за нею nандемія.Я познайомилася з порядною людиною. Я відчайдушно хочу, щоб у нас все вийшло. Я і мама домовилися, що вона забиратиме Ніну до себе додому раз на тиждень з ночівлею і раз на два тижні на вихідні. Тож ми прожили весь вересень. Я була така вдячна їй.

У п’ятницю їй знову довелося забирати Ніну з дитсадка. Коли Ніну забираює мама, Вадим стверджує, що у будинку панує безлад. Він тяжко працює і хоче відпочити. Я говорю, що і в мене є права на відпочинок.А мама мені каже: «Це твоя дитина, ти мусиш сама її виховувати». Чому моя мама відмовляється доnомогти мені? Вони сіли на шию моєї матері вже шість років. Я маю таке ж право привести туди свою дитину. Я скривджена на матір, вона дзвонить мені, але я не відповідаю. Немає жодного бажання спілкуватися.Чи вважаєте ви, що її дочка має право об ражатись на матір у цій ситуації?