Ольга натиснула на жа лість і залишила сестру без сnадщини, але по відношенню до суми, що Таня вирішила взяти в kредит заради сестри, це лише квіточки.

Таня — невістка Римми Яківни та дружина Аркадія. У них двоє синів, семи та чотирьох років, а також іпотека. Всі були здивовані, коли вони взяли кредит перед другою вагітністю. Тетяна мала повернутися з декретної відпустки, щоб допомогти чоловікові погасити борг. Проте пара воліла залишити дитину.Звісно, повернення на роботу було відкладено на невизначений термін. Рік тому тяжко захворіла мама Тані…Ольга, старша сестра Тані, розлучилася з чоловіком десять років тому і переїхала до мами з маленькою дитиною. З того часу вони живуть утрьох.Ольга влаштувалася на роботу в державну корпорацію, і, незважаючи на низьку зарплату, була непохитною в тому, що нічого не змінить.Приємний колектив, відданий роботодавець, можливість попросити відгул чи привести на роботу дитину, і, що найголовніше, доступність до будинку – Ольга ходила на роботу пішки – де ще в наш час можна знайти таку роботу? І гроші ніколи не були у дефіциті.Мама складала свою пенсію в спільний котел, пекла і варила багато супів, господарювала економно, Ольга отримувала якісь аліменти на додаток до своєї роботи, і вони зводили кінці з кінцями.

Кілька місяців тому мати сестер пішла у інший світ. Обидві були у жалобі, але Ользі дісталося більше. Вона готувала і прибирала в будинку, а також дбала про свого чотирнадцятирічного сина. Ольга не уявляла свого життя без матері, як у моральному, і у грошовому плані.І лише днями вона зрозуміла, що двокімнатну квартиру, де вони проживали, що належала лише її матері, тепер доведеться ділити із сестрою. Ольга була настільки вражена цією думкою, що з розширеними очима прибігла до Тетяни із вигуком:- Невже мені та моєму хлопчику доведеться жити на вулиці? (Ar/K)У результаті наша Таня вирішила відмовитися від спадщини на користь сестри, уявляєте? — пригнічено повідомляє Римма Яківна. — Вона стверджує, що сестрі це потрібніше! Моя дитина працює та платить за іпотеку.Справи на роботі йдуть не дуже добре, але він щомісяця радіє, що черговий платіж закритий.Він влаштувався на повний робочий день, щоб сім’я ні чого не потребувала, він не їздить у відпустку і отримує дохід готівкою. Він схуд і став напруженим.

З цим обов’язком я боюся, що він втратить здоров’я.І в цих умовах Тетяна хоче взяти три з половиною мільйони, а то й чотири мільйони, і віддати гроші сестрі на розваги! Їй це ще потрібніше…- Ну не можу ж я виставити сестру та племінника на вулицю! — Таня стогне. – Вона не може дозволити собі виплачувати тридцятирічну іпотеку. Зі своєю зарплатою вона ледве може дозволити собі одну кімнату на районі. Як вона та її дитина там виживуть?Тетяна не зацікавлена в тому, щоби претендувати на квартиру зараз чи в майбутньому. Зрештою, відсотки за кредитом вони з чоловіком уже майже виплатили, залишився лише основний борг, тепер усе має бути просто. Вони повинні впоратися із цим. Є ще материнський капітал, який подружжя береже на випадок форс-мажору.За словами Римми Яківни, син незадоволений вибором, але не вважає, що може втрутитися…Як ви вважаєте, чи має моральне право непрацююча дружина робити такі подарунки сестрі? Або Таня має рацію? Які ваші думки?