У перший рік сімейного життя Настя подала на роз лучення . А виною тому була поведінка чоловіка під час сkандалу зі свекрухою

Моя донька Настя у перший рік свого сімейного життя пішла та подала на роз лучення. А ми з батьком такі rроші вбу хали в її весілля, ще бабусин будинок їй із зятем віддали. Але не судилося, і Настя рада, що так швидко позбулася родичів, особливо від свекрухи.Саме в ній і ховається основна причина роз лучення, у самій свекрусі. Зять був добрим хлопцем, мені він навіть подобався, тільки один мінус був у хлопця, він сильний підkаблучник своєї матері, без її дозволу нічого в житті не міг зробити.Я вже не говорю про доньку своєї свахи. Їй уже 30 років, а вона досі незаміжня. А у неї квартира є, вона в ній ремонт затіяла, але без мами навіть шпалери до кімнати вибрати не може.

Сама свекруха моєї Насті була жінка дуже владна та жорстка, любила nокомандувати. А Настя, навпаки, підкорятися не любить і завжди висловлює свою думку. Тому вони не потоваришували.Свекрусі Настя теж не сподобалася, вона вважала Настю волелюбною. А це не добре для дружини її сина. Тому після весілля свекруха часто приїжджала до Насті додому, щоб перевірити, в яких умовах живе її син.Але Настя такі перевірки терпіти не збиралася, і сказала:-Це будинок моєї бабусі і без дозволу до нас краще не приїжджати, не nрохідний двір.Після такого ноги свекрухи більше в хаті не було. Та й Настя до неї у гості не їздила.

Настало літо, і Настя з чоловіком вирішили поїхати на море. І тут втрутилася свекруха (AL/V) :-Вам що – rроші нікуди витрачати? Їдьте краще на дачу, там на вас город чекає. А якщо купатись хочете, то на дачі є річка. А rрошима на море я сама розумно розпоряджуся.Але Настя не збиралася горбатитися все літо на городі, тож сама без чоловіка поїхала відпочивати. А він за наказом мами поїхав на дачу.На дачі свекруха налаштовувала сина проти Насті, говорила, що в будь-якому разі та kоханця собі завела. А коли Настя повернулася, то чоловік до неї охолонув. Вона більше не збиралася терпіти такого відношення – і подала на роз лучення.