Зараз, Гена нікому не потрібний мамин синок, який залишився без роботи і тільки й робить, що живе на околиці міста і мріє про те, як би вибратися з цього. Але ж його чекала зовсім інша доля.

Алла Антонівна була з інтелігентної сім’ї, вона звертала увагу на статус людей, на те, де вони працюють, як живуть і все в такому дусі. Ростила свого сина Геннадія, який після універу пішов до аспірантури і почав викладати у вищому навчальному закладі.Коли Гена поставив маму перед фактом про те, що скоро він одружиться на Надії, шкільному вчителеві, вона просто не могла переварити цю інформацію. Вона всіма силами намагалася пояснити йому, що вона йому не рівня, її сім’я гідна кращої невістки.Незважаючи на всі вмовляння мами і на її невдоволення, хлопець все одно одружився на Наді, і так як у них не було окремого житла, вони вирішили спочатку разом жити.

Алла Антонівна постійно лаялася з невісткою, була вічно чимось незадоволена. Надія ж, вела себе добре, вона не піддавалася на провокації свекрухи і навіть син ніколи нічого не говорив дружині, бачачи, що вона ні в чому не винна.Одного разу, мама Геннадія прийшла і сказала, що познайомилася з приємною жінкою, у якої є свій бізнес, і ось у неї є також дочка, яка, між іншим, ще й дуже красива.Алла наказала йому розлучитися і одружитися на тій дівчині, а потім і організувати спільний бізнес.

Він розлучився з Надею за наказом матері і одружився на тій дівчині, і коли оформили взяли кредит на величезну суму, теща з дружиною просто втекли, всі борги залишилися на Гені.Гені і Аллі довелося продати квартиру, потім ще й Гену звільнили з роботи, так як терпіли його тільки через батька. Все що стосується Наді, то вона успішно вийшла заміж за простого вчителя, будинок у них вже є, ось, думають про дітей.
Ось так і життя показало Аллі Антонівні, що якщо вона зазнається, то доля покаже їй своє місце. Зараз Гена нікому не потрібний мамин синочок, який залишився без роботи і тільки й робить, що живе на околиці міста і мріє про те, як би вибратися з цього.