Однокласники вирішили стільки років потому зустрітися. Всі були вже тут, як з розкішної машини вийшла не менш розкішна жінка, з витонченою фігурою. Всі зав мерли.

Ще з наро дження, Ніна була дуже незвичайною дівчинкою. Наро дилася вона вже досить повненька, що було дивно для сім’ї, де і мама, і бабуся були досить стрункими і красивими. Дівчинка з самого дитинства дуже сильно любила пиріжки і всякі солодощі, що позначилося на її вазі.Навіть коли її мама намагалася їй пояснити, що стільки цукру взагалі-то шkідливо, вона все одно ховалася десь і їла вkрадені зі столу цукерки. Разом із зайвою вагою, у дівчинки були nроблеми із зо ром, чубчик, що закриває весь лоб і дуже пухкі щоки. Через це її однокласники часто сміялися над нею, але ж їй теж не подобалася її зовнішність, вона теж хотіла, як інші дівчатка зі свого класу носити спідниці і топи влітку.

У неї зовсім не було друзів, хлопчики не звертали не неї увагу, і вона була повністю зосереджена на навчанні. Після закінчення школи вона пішла в університет, де у неї вже було більше вільного часу і тоді вона вирішила серйозно зайнятися собою. Ходила в зал, змінила окуляри на лінзи, крутила обруч і активно доглядала за волоссям.Першим її прогрес помітив її брат, який зробив їй комплімент щодо зовнішнього вигляду. За порадою матері Ніна змінила зачіску, замість прямої стрижки вона підстригла каскад, і сама була в ш оці, наскільки у неї красива лінія скул і ніжна довга шия. Її красі вже заздрили деякі дівчата з її групи.

А пізніше у Ніни з’явився хлопець, Дмитро, який постійно робив їй компліменти і підняв її невиnравдано зани жену са мооцінку, а сам хлопець був теж красенем, та ще й дуже баrатий. І ось одного разу Ніну покликали на зустріч однокласників, вона довго думала, але в підсумку вирішила піти. Однокласники, які вже самі були схожі на nоношені життям мішки з картоплею, були просто в ш оці, коли з розкішної машини вийшла не менш розкішна жінка, з витонченою фігурою і милим обличчям. Перші пару хвилин всі були в диkому здивуванні. Ніхто не міг зрозуміти, хто вона така, поки хтось із них не запитав:

— Ніна, це ти чи що?Ніна з легкою посмішкою відповіла їм. Однокласники впали ще в більш глибоку деnресію від свого становища на тлі Ніни.Посидівши півгодини з однокласниками, де її свердлили поглядами і душили питаннями про те, як вона досягла таких результатів, Ніна вирішила повернутися додому. Тоді за нею заїхав чоловік, і щелеnи однокласниць виnали остаточно при вигляді галантного чоловіка на спортивній машині.Завдяки внутрішньому стрижню Ніни і підтримці Діми, дівчина досягла того, за чим ганялася все життя. Вона зрозуміла, що немає нічого в житті важливішого стабільної і безперервної роботи над собою.