Син Христини привів додому її невістку, щоб познайомити з мамою. Незабаром, невістка запитала де вони будуть спати, коли одружаться. Христина посміхнулася і сказала йти за нею.

Все почалося ще тоді, коли Гліб тільки вирішив познайомити свою майбутню дружину з його матір’ю. З Іриною вони зустрічалися вже 2 місяці. Христина Василівна була дуже схвильована несподіваним візитом дівчини сина, вона дуже сильно хотіла залишити гарне враження і подружитися з нею. І ось, нарешті, син з дівчиною представилися до Христини. Самотня домогосподарка запросила пару відразу ж до столу, тільки Ірина лише гидливо подивилася на їжу, а пізніше з’їла тільки салат, сказавши, що м’ясо вона не їсть. Скільки б Христина не намагалася заводити розмову з майбутньою невісткою, вона швидко закінчувалася, і було таке відчуття, що Ірина просто не хоче спілкуватися з Христиною.

— Ну, сподіваюся, ви вже знаєте, що ми перший час будемо жити у вас, щоб не виникло зайвих nроблем з житлом, я б хотіла зараз подивитися нашу кімнату, – перервавши тишу, сказала Ірина. — Так, звичайно, йдіть за мною, — посміхнулася Христина.Жінка показала Ірині кімнату, де вони будуть спати найближчим часом після весілля. Ось тільки по погляду Ірини було видно, що їй кімната не сподобалася.Вона це і сказала Христині, мовляв, їм тісно там буде. Тоді Христині не залишалося нічого зробити, як запропонувати їм спати в своїй спальні. Ірині цей варіант сподобався більше.

Все йшло добре: Гліб працював, Ірина ще не встигла подружитися з Христиною, але все ж частенько доnомагала їй по господарству, чому та була лише рада.Загалом, все було як у людей, ось тільки незабаром Гліб запропонував матері nродати цей будинок, щоб вони змогли придбати собі окремий. Він дав мамі час подумати, але відмов мабуть не приймав. Бі дна жінка лише хотіла доnомогти молодятам, а в підсумку вона незабаром залишиться без будинку зовсім. Тепер Христина навіть і не знає, що відповісти синові.