Коли золовка заявила, що з нетерпінням чекає на зустріч із моєю донькою, я здивувалася. І лише потім дізналася причину її приїзду

Моя золовка бачила мою доньку всього два рази , а тут раптом з’явилася , та й ще не може чекати , щоб побачитися .Я з цікавістю чекала на зустріч, адже з сестрою чоловіка ми не були близькі, та весь час пропадала на роботі. Сама себе забезпечила, купила квартиру та машину. Одним словом, бізнес – леді. Ми зустрічалися лише на сімейних посиденьках у свята. З особистим життям у неї не складалося, постійного чоловіка не було, дітей народжувати вона не збиралася.Спочатку свекруха хвилювалася, чекала на якісь зміни, а потім з віком доньки зрозуміла, що вже немає сенсу чекати.

При зустрічі золовка навіть не поглянула на дитину, засунула мені пакет із подарунком і перейшла до суті приїзду. Як виявилося , її метою було (An/K) знецінити та принизити мене . За її словами, я перестала доглядати за собою, виправдовуючись дитиною, не встигала смачно і різноманітно готувати і бути цікавою дружиною чоловікові.Я розгорнула візок і пішла. Все стало на свої місця : тепер зрозуміло , чому вона раптом з’явилася.

Але хіба золовка має право критикувати мене, коли в самої сім’ї і дітей немає.Увечері, коли я виливала душу чоловікові, він зізнався, що сам попросив сестру поговорити зі мною, тому що після народження малюка я себе закинула, змінилося не на краще. А самому говорити духу не вистачило.Тільки як одній з дитиною все встигнути, ще й виглядати чудово ? Прикро таке слухати, коли допомоги немає від кого чекати; всі хочуть , щоб і побут був налагоджений , і я виглядала як супер зірка.