Онук об маном зм усив діда підписати да рчу та відібрав квартиру. Але він не очікував, що за діда встане весь народ району, і поkарає його як слід.

У сусідньому будинку на третьому поверсі мешкає дідусь Гриша. Він досить літній чоловік, йому приблизно вісімдесят. Але він не з тих стареньких, які постійно скаржаться, ходять з ціпком, він активний, навіть машину водить, і у нього є кохана, приблизно на двадцять років молодша за нього.По тихих вечорах вони гуляли з цією дамою, тримаючись за ручку, як підлітки. А машиною їздили на пошту за пенсією або за продуктами. Всі ми знали дідуся Грицю добре, любили та поважали його.Півроку тому до нього із села приїхав онук (St/ K ) . Він був молодим, двадцятип’ятирічним хлопцем, якраз у тому віці, що треба вже почати заробляти та планувати весілля.

Він приїхав, поскаржився дідові, що в селі немає нормальних робочих місць, перспективи і попросив залишитися ненадовго, поки не знайде собі роботи. Він розповів, що у селі у нього є наречена. Він хоче заробити, щоб перевести її до міста. Дід погодився.Кілька місяців він прожив, ходив на співбесіди, а потім зрозумів, що і без роботи йому добре живеться. Дід забезпечує його всім. Має гарну пенсію, якої вистачає з ніг до голови.До цього дід робив своїй улюбленій подарунки, а зараз доводилося віддавати усі гроші онукові.
Він вирішив підтримати онуку матеріально.

Так от онук і нахабнів і перестав шукати роботу. Тільки невістка не переставала писати йому, вимагати, щоб він нарешті забрав її з села до себе. Тому він був змушений таки знайти собі роботу. Як тільки він отримав свою першу зарплату, він запропонував дідові залишатися жити в нього і платити за це, але він також зажадав від діда документів на квартиру, мовляв, щоб було офіційно.А також він попросив діда розписатися в якихось документах. Дід був щасливий за онука, він зробив усе, що просив його хлопець.Скоро наречена онука переїхала до них, і вони заявили дідові, що квартира належить їм, адже дід підписав дарчу.

Дід був шокований, не міг навіть уявити, що онук може з ним вчинити так підло.Онук порадив йому переїхати до їхнього сільського будинку, якщо не хоче залишитися на вулиці.Незабаром про це дізнався весь район, звичайно, і улюблена діда Грицька теж.Добре, що у неї були знайомства, в молодості працювала на телебаченні. Вона такий галас зчинила, запросила журналістів та представників ЗМІ.Коли сусіди дізналися про це, всім будинком пішли в поліцію і розповіли про хулігана онуку. Вони подали заяву.Коли онук дідуся Грицька зрозумів, що все вийшло на чисту воду, разом із невісткою втекли до села. Тільки й там їх не прийняли, адже довідалися з новин про його підлості.