Вадим доїв останній шматок котлети приготовленої Машею, І сказав: — Роман каже, що ти поrано готуєш. Маша обурено подивилася на Вадима і не знала що відповісти.

Вадим доїв останній шматок котлети приготовленої Машею, І сказав: — Роман каже, що ти погано готуєш.Маша обурено подивилася на Вадима і відповіла:- Рома, Рома, твій друг Роман присутній в кожній нашій розмові. З самого першого дня нашого весілля твій Роман вирішує куди тобі йти і що робити, досить, Я не хочу більше чути про твого друга Рому.- Не ображайся, Маша, він мій найкращий друг, ми разом росли в дитячому будинку, спали в одному ліжку. Він завжди дає мені слушні поради. До речі це він порадив мені вибрати тебе, як дружину.

Маша згадала свої студентські роки, коли вперше зустрілася з Ромою і Вадимом. Роман хотів звернути на себе її увагу, але Вадим їй сподобався більше і її абсолютно не цікавив Рома.Раптово задзвонив телефон. Роман запросив Вадима порибалити в суботу. Маша нагадала Вадиму, що вони домовилися збирати яблука в саду, і Вадим відмовився від пропозиції Роми.У суботу Вадиму зателефонував Рома. Потім Вадим сказав Маші, що йому потрібно терміново їхати, він не зможе піти з нею збирати яблука, тому що Роман погано себе почуває.

Маша збирала яблука, коли Роман надіслав їй на телефон щасливу фотографію Вадима з риболовлі. Тепер все було ясно.Маша розлучилася з Вадимом, адже це був не поодинокий випадок. Через деякий час Вадим побачив Машу. Він з подивом виявив, що Маша чекає дитину.Вадим розповів Ромі, але той сказав, що це точно не його дитина. Вадим зрозумів наміри Роми і вирішив дружити з ним тільки на відстані і возз’єднатися з коханою Машею.