Поліна любила ходити по магазинах після роботи, хоча kупувати їй було нічого. Вона просто сідала на лавку і дивилася на людей, і думала тільки про одне.

Поліна любила ходити по магазинах після роботи, хоча kупувати їй було нічого. Вона просто сідала на лавку і дивилася на людей і думаючи, яка ж вона самотня.Вона думала про своє нещасливе життя, про дочку Олю, яка завжди робила те чого не подобалося Поліні, і про матір яка довго лежала в ліжку, часто не впізнаючи людей. Вона часто залишала матір з тіткою Зоєю.Поліна повільно йшла додому. Удома вона зустріла доньку, яка обстригла своє гарне волосся і навіть пофарбувала їх у синій колір. Вона повідомила, що переїжджає в інше місто зі своїм другом Артемом.

Поліна не могла знайти слів, щоб описати її хлопця.Потім Поліна переключилася на іншу роботу, де познайомилася з Мариною. Вони зблизилися і одного разу вирішили піти в кіно. Але в цей день прийшов чоловік Марини, Антон.Його прислала Марина. Поліна і Антон почали зустрічатися, і через деякий час Антон переїхав в квартиру Поліни. Пізніше вона зрозуміла, що Марина прив’язала до своєї шиї бурkотливого, всім незадоволеного чоловіка.Одного разу в двері постукали, і коли Поліна відкрила, Марина стояла перед дверима. Вона прийшла за чоловіком.

Антон вибачився перед Поліною і пішов з Мариною. У цей момент навіть Поліна хотіла розсміятися. Її мати прокинулася від шуму, підійшла і встала перед нею.Вона подивилася на дочку і сказала, що вона не повинна сум увати, адже вона не одна. Потім мати попросила подзвонити Олі і сказати їй, як сильно вона її любить.Поліна зрозуміла, що зараз її стан кращий, ніж вона думала і подзвонила дівчині. Хіба вона не любила свою дочку з татуюванням або без нього?