Чоловік так сильно хотів познайомитися з Олею, що вкотре він чекав на неї вже в тролейбусі. Ось так і все почалося

– Вас підвезти? — Біля зупинки раптом пригальмувала машина.Навіть не намагаючись роздивитись, хто там сидить, Оля замотала головою і зробила крок назад. Але чоловік чекав на неї і наступного дня. На цей раз їй вдалося розглянути, що за кермом сидів дуже симпатичний, хоч і не молодий, на її погляд, чоловік.Але й того разу Оля не сіла в машину. Через тиждень вона здивувалася, коли знову побачила чоловіка. Але цього разу він теж чекав на тролейбус. Вона глянула на нього і була вже не така сердита.- Ви дійсно мені дуже сподобалися. І мені було сумно дивитися, як ви мокнете під зливою. Але якщо ви категорично не хочете, щоб я вас підвіз, чи можна я з вами поїду до метро на тролейбусі?

Оля не заперечувала, і так вони познайомилися. Він не був бідним, був на 10 років старший за неї. Так вони стали разом їздити щоранку, а незабаром Олексій почав забирати її своєю машиною. Оля та Льоша швидко порозумілися.Проте невдовзі подруги Олі стали підозрювати її у меркантильності. Родичі теж думали, що вона спілкується з Льошею через гроші. Оля дуже переживала з цього приводу. Але Олексій твердив, що нікого не потрібно переконувати. Нехай гадають, що хочуть. Оля ж ніколи не приймала від свого коханого дорогі подарунки.

Минуло кілька років. Оля з Олексієм жили дуже добре, вони вже мали красуню дочку. Але після чергової кризи Олексій опинився на межі банкрутства. Йому терміново були потрібні гроші. Тоді Оля, не роздумуючи, продала квартиру, що залишилася від діда, і віддала всі гроші чоловікові.Родичі твердили, що він налагодить свій бізнес та покине її з дочкою. Але справи в Олексія налагодилися, а дружину він кидати не думає. Вони живуть, як і раніше, дружно і нікому нічого доводити не збираються.