Коли моя мама того разу приїжджала до нас, у нас із чоловіком почалися св арки. Вона помітила, що чоловік пізно додому прийшов і почала переконувати, що чоловік кудись ходить після роботи.

Моя мама живе далеко, тому не часто приїжджає до нас у гості. Натомість, коли приїжджає, то я потім тиждень слухаю про те, яка у мене неnравильна сім’я, а цього разу мені мама сказала, що в мене сім’ї немає.-У нормальних сім’ях не такий лад, а в тебе, можна сказати, взагалі сім’ї немає. Просто живете один з одним, незрозуміло навіщо. У тебе свої справи, у чоловіка свої, діти взагалі самі собою.Я у шлюбі вже 8 років, звичайно, того кохання, яке було спочатку тепер уже немає . Але у нас двоє дітей, я вважаю – це не поrано.

Чоловік постійно працює. Приходить додому пізно, вічно вто млений , так що лягає одразу спати.-Він знову пізно додому прийшов, ти впевнена, що він точно після роботи нікуди не ходить?-Ні, мамо … куди йому ходити? Просто така робота. (AL /V)У вихідні чоловік не займається зі своїми дітьми.-Він їх навіть не знає, як рідні діти, а що він про них розповісти може?-Мамо, а що йому з дітьми робити?-Грати, уроки робити, час проводити!Єдине, що робить чоловік, то це kарає і kричить на дітей. Як він сам каже, у такий спосіб їх виховує.

А kричить через те, що вони гамірно грають і бігають по дому, коли він грає в комп’ютер.Через це я з чоловіком часто св арюсь, бо у нас здорові та життєрадісні діти, нехай бігають і грають, поки є бажання. Це не причина, через яку можна на них kричати. Але чоловік думає інакше: вони йому заважають.Може мати і права, і мене з чоловіком більше нічого не пов’язує. Навіть спільні свята ми відзначаємо просто для галочки, жодної радості вже нема. Але не подавати ж на роз лучення, у нас все ж таки двоє дітей …