Свекрухи спочатку сподобалася та думка, що невістка хоче стільки років по тому працювати. Але коли вона дізналася, які умови вона пред’явила перед сином, задумалася.

— Наша принцеса хоче влаштуватися на роботу, — розповідає про невістку шістдесятитрирічна Реґіна Сергіївна, — каже, мовляв втомилася сидіти вдома. З одного боку, мені подобається ця ідея, адже вона вже 8 з гаком років живе на всьому готовому. А з іншого боку, вона пред’явила умови синові. (ST/V)Невістку Реґіни Сергіївни звуть Кіра. Їй тридцять два роки. У них з сином Реґіни Сергіївни двоє дітей, хлопчики чотирьох і семи років. Кіра після заміжжя ні дня не працювала, і до цього не працювала. Вона домогосподарка, займається вихованням дітей, домашніми справами, готує, прибирає. А ось чоловік, Дмитро, працює, та ще й цілими днями. Він заробляє добре, але у нього щільний графік.
Дмитро, звичайно, після такої роботи не займається ні домашніми справами, ні вихованням дітей. Все на Кірі. З раннього ранку Дмитро йде на роботу, повертається пізно ввечері, може навіть бути, що він і на вихідних працює.

А також він часто їздить на відрядження, на пару днів або на тиждень. Дмитро, скажімо, не скаржиться. Його все влаштовує. А ось Кірі набридло. Вона хоче розвиватися в професійному плані, а не сидіти цілими днями в чотирьох стінах. Коли Кіра розповіла чоловікові про свої ідеї, чоловікові це не сподобалося, адже Кіра вимагає від нього взяти половину її турбот на себе. Також переглянути свій робочий графік, адже за дітьми і будинком вони будуть доглядати по черзі, тому йому потрібно буде раніше повертатися додому, на вихідних залишатися вдома, а на відрядження зовсім не їздити. «Ну ладно, не половину, але хоча б частину турбот він повинен взяти на себе»- говорить Кіра. — Я кажу невістці, що з таким графіком Дмитра скоро зві льнять з роботи, а вона заявляє, мовляв нехай знайде собі роботу зручніше, з нормованим робочим днем.

Ну так, звичайно, роботи ж багато, на другий же день знайде. Ех, Кіра, Кіра. Справжній стратег, блищить розумом! — зл иться свекруха.Свекруха невістку спочатку не полюбила, адже на тлі дівчини, яка була у Дмитра до Кіри, вона виглядала дур ною і неkрасивою. Та володіла п’ятьма іноземними мовами, мала модельну зовнішність, а Кіра проста російська дівчина, виглядає «простіше», як каже Реґіна Сергіївна. — Я не розумію, чого їй не вистачає? Син містить її, як принцесу. Машина, шуби, туфлі, сумки, все у неї є. — Та хай працює, раз хоче. Зайві rроші нікому не завадили досі. У чому nроблема? — каже подруга Реґіни Сергіївни. — Та в тому, що, щоб вона змогла працювати, вони повинні наймати двох няньок, а також домробітницю, так як у сина робота хороша, не варто її втратити! А це все буде коштувати дорожче.