Кирило вирішив kупити дружині цукерки у подарунок, але щойно увійшов до магазину, у нього в голові з’явилася геніальна ідея

Кирило прокинувся в дуже піднесеному настрої, але не знав, чим воно було викликане. Може це було зумовлено вихідним днем, а може, погодою. Зайшовши на кухню, він побачив, що дружина кудись збирається.-Наташа, а ти куди зібралася? — Здивувався чоловік.-В село до сестри. Хочеш зі мною?Кирило від махнувся.-Ні, ти ж знаєш, що ми з Оленою, як кішка з собакою, ніяк спільну мову знайти не можемо, тому краще не треба. Я вважаю за краще походити по магазинах, знайти найкращий подарунок на день наро дження найкращої дружини! Він же завтра!Наталя посміхнулася.

-До речі, а що ти хочеш у подарунок?-Уже п’ятнадцять років разом живемо, а я тобі все нагадую. Влаштуй мені сюрnриз!Потім дружина поїхала, а Кирило лишився вдома, думав. Нічого на думку крім коробки дорогих цукерок не спадало. Тому він вирішив пройтися торговим центром, подивитися на асортимент. Він половину торговельного центру обійшов, різне йому радили продавці, але все було не те.

Раптом він зайшов у господарський магазин і побачив контейнер із безліччю відділень. »Таблетниця» називається. Вирішив влаштувати дружині сюрприз. Це те що треба! Походив ще магазинами, доkупити решту і радісний повернувся додому.Наступного дня Наташа, розrортаючи упакований подарунок, відчувала передчуття, але, коли дісталася контейнера, роз чаровано видихнула і засмутилася. Кирило почав умовляти її переглянути всі відділення. В самій останній скриньці Наташа знайшла золоте кільце, і її очі щасливо засяяли!