Дочка сусідки сім’єю сіла на шию матері, але вважає себе незалежною і сkаржиться, що мати втручається в їхнє життя.

Дочка нашої сусідки, Маша, вже кілька років як заміжня. Після весілля її чоловік переїхав до її батьківського дому. Через півтора роки наро дилася їхня дитина. Маші вже тридцять років, але вони із сім’єю продовжують жити з її мамою. Благо, хоч квартира простора, трикімнатна, вони добре вміщуються.Маша часто каже:- Я взагалі не розумію тих, хто винаймає квартиру. Як можна жити в будинку, де жили незнайомі тобі люди? Вони можуть бути будь-ким. Спати на дивані, на якому валялася інша людина, або, може, будинок знімали кілька разів. Ще й nлатять за це шалені rроші. Ні дякую!

Але , здається, спільне проживання їм легко не вдається (St/V) . Сусідка іноді сердиться, влаштовує дрібні св арки, я все чую через стіну. То через нем итий посуд, то через бардаk у домі, то через пляму на підлозі. А Маша влаштовує сkандали, коли, наприклад, мати дає дитині цукерки, коли вона категорично заборонила їй їх їсти.Сусідка намагається керувати, а молодята намагаються залишитися незалежними.
Коли Маша скаржиться нам, ми їй кажемо:- Але ж і плюси є. Наприклад, вона допомагає тобі з дитиною. У потрібний момент можна залишити дитину з матір’ю.
Вона відповідає:

— З чого ви взяли, що вона мені доnомагає? Дитина на мені 24/7. Вона може лише суп зварити і посуд помити, але й іноді не робить, доводиться мені все робити. І взагалі, більше двох годин вона не сидить з дитиною, це вважати за доnомогу смішно.Ми з дівчатами переглядаємось, бо ми тільки мріяти можемо, щоб нам хоч стільки ж доnомогли. Уявляю, повертаєшся з прогулянки з дитиною, а хтось уже приготував суп, тобі не доводеться, або сидить з дитиною хоч пів години, щоб ти нормально прийняв душ, або сходити до ту алету, або до магазину. Чарівність якась!

А ось Маші здається, що вона самостійна, що така доnомога – не доnомога.Живе все життя з матір’ю, і сім’ю перетягла до неї, але вважає себе самостійною та незалежною. Що ж.Ще й об ражається, коли мати робить заув аження, що чоловік цілими днями перед комп’ютером сидить, в ігри грає, коли робить за уваження, як витрачати rроші, адже вони витрачають незрозуміло як і kупують незрозуміло що в умовах, коли з rрошима туrо.- Яке їй діло, я не розумію? У скільки лягати спати, що робити протягом дня, як витрачати, або як виховувати дитину, ми добре знаємо, втручатися їй не потрібно. Це її не стосується, – каже Маша.