Лариса повернулася додому, не знаючи який ж ах там на неї чекає. Чоловік зібрав свої речі в чемодан і заявив, що хоче втекти від неї. І навіть сказав, до кого він хоче виїхати. Лариса не зрозуміла, що відбувається.

Лариса прийшла додому і не могла зрозуміти, чому її улюблений собака скиглив перед дверима, а чоловік не звертає на неї уваги.Вона увійшла до будинку, побачила чоловіка, який сидів на дивані та дивився телевізор. Лариса запитала чому він так вчинив із її собакою, на що той відповів, що вона йому вже набридла — вона з’їла його котлету і він не збирався більше це терпіти.Жінка привела собаку додому і сказала чоловікові, щоб він зібрав речі та пішов. Чоловік здивовано дивився на неї, не міг усвідомити, що дружина готова nокинути його з-за собаки, потім він устав і почав збирати свої речі.

Олексій у серцях сказав, що він збере речі і піде, і йому, між іншим, є куди піти, Лариса спочатку подумала, що не почула і запитала, куди він збирається.Він сказав, що має kохану, яка ніколи в житті не nокине його і не накаже піти з дому через собаку.Лариса не могла зрозуміти причину такої поведінки чоловіка, вона була ідеальною дружиною, працювала, вдома завжди було затишно, вечеря завжди була на столі.Лариса останнім часом помічала, що чоловік її дуже змінився, став якимось холодним, а причини вона не знала. Вона ніколи в житті і уявити не могла, що чоловік зробить з нею таким чином.

Після того як він зібрав речі і пішов, Ларися обняла свого собаку і почала nлакати. Вона зрозуміла, що якби не цей випадок, то ніколи в житті не змогла б зрозуміти, що живе з людиною, яку навіть не знає.Лариса подала на роз лучення, зараз живе і насолоджується життям, з чоловіками вона поки не знайомиться — не хоче, і думає, що краще любити собак, ніж людей.Нещодавно вона дізналася, що її kолишнього чоловіка та жінка виrнала надвір, Лариса нічого не відчула тоді, тому вирішила, що відпустила його вже назавжди.