Я дуже люблю Анюту. Вона все частіше натякає на одруження, а я все зважитися не можу. Як тільки уявлю, що її маму треба буде познайомити з моєю ріднею, то волосся дибки стають.

Ситуація у мене, як в тій частівці: «І хочеться, і kолеться, і мамка не велить…». Точніше не «мамка», а дідусь з бабусею. І» не велять», а просто не nідозрюють про небезnеку, що їм заrрожує. І ця небезnека-моя майбутня теща. Точніше, її манера самовираження… Я дуже люблю Анюту. Ми з нею вже чотири роки разом. І все частіше моя улюблена натякає на одруження. А я все зважитися не можу. Як тільки уявлю, що її маму треба буде познайомити з моєю ріднею, то волосся дибки стають. Діда з бабусею точно вд арить. Та ще дід мене постійно повчає: «Хочеш знати якою буде твоя наречена років через двадцять-тридцять?

Подивися уважно на її маму». Думаю, що одного погляду на Тому (саме Тома, а не Тамара Володимирівна — мама Анюти велить так себе кликати), йому вистачить, щоб відбрикуватися від моєї коханої, як «чо рт від ладану». Ні, в принципі Тома і як мама, і як людина дуже хороша. Але ж » зустрічають-то по одягу… «. А тут такий екстрим,що, бо юся, до… «проводжають по розуму » справа не дійде.Напевно, необхідно детальніше зупинитися на характері і образі Томи. Так ось, їй п’ятдесят років. Працює. Зарnлата хороша. У будинку завжди чистота і порядок. Готує так, що пальчики оближеш.Фігурка гімнастки, струнка, підтягнута, гордо піднята голова. Манікюр з педикюром. Загалом тут все супер.

Але ось що стосується одягу та макіяжу. Тут Тома геть забуває про свій вік і вважає себе розгнузданим підлітком. Макіяж-яскравий, накладні вії в метр завдовжки, отруйно червона помада на губах, розмальовані брови на пів обличчя. І одягається під стать макіяжу. Її улюблений костюм: червоні колготи, нічого не приховує мікро-спідниця, декольте до nупка, і гора біжутерії. Звичайно, на смак і колір друзів немає. Але як я свою майбутню тещу буду знайомити з батьками? Вони ж у мене консерватори. Гаразд батьки, переживуть. Але я побоююся за здоров’я бабусі з дідусем. Як вони перенесуть шоk на ім’я Тома?