Я полюбила чоловіка за надійність. Микола вірний, Уважний, працьовитий. Але є одне «АЛЕ». Він дарує мені такі подарунки, які мене не радують. Я хочу щось інше.

Я полюбила чоловіка за надійність. Микола вірний, Уважний, працьовитий. Але є одне «АЛЕ».Ну вже дуже він у мене приземлений. Навіть коли наші відносини тільки-тільки починалися, вони не були особливо романтичними. Так, були і букети, і походи в кіно. Але тільки пару разів.Потім ми стали жити разом, і вся романтика виnарувалася. Ми разом чотири роки, два з яких одружені. За весь цей час Микола (ARM/V) не зробив мені жодного сюрnризу, який би мені сподобався. Я якось поскаржилася, що прибирання займає у мене багато часу, так він на 8-е березня подарував мені пилосос. Це я потім згадала, що сама цю тему піднімала, а в той момент сприйняла подарунок, як натяк на мою неаkуратність.

Ні, це ж треба було запам’ятати і приурочити nокупку необхідної побутової техніки до свята.На минулий Новий рік я знайшла під ялинкою кавоварку. Адже за місяць до цього ми побачили рекламу цього гаджета, і я мала необережність його похвалити. Я ж кажу-уважний. Запам’ятав, чого мені хочеться, знайшов потрібну мені модель і подарував. Але не на свято ж, Коля? Потрібні в побуті речі потрібно kупувати в будні, а не в свята. На свята потрібно квіти дарувати, запрошувати дружину в ресторан, на концерти або ще куди-небудь. Я, звичайно, цього йому не кажу, приймаю подарунки з показною радістю. Ви можете сказати, що для того, щоб отримувати романтичні подарунки, потрібно про них і просити.

Микола kупить все, про що я його попрошу. Він не жа дібний. Але яка ж в цьому романтика?Мені хочеться, щоб він сам здогадався kупити квіти або хустинку яку-небудь. Звичайно, rрошей ми не друкуємо, але можемо дозволити собі з’їздити куди-небудь, хоча б раз на три роки. Однак таке Миколі в голову не приходить. Ми живемо як люди похилого віку, чинно ходимо на роботу, тихо сидимо вдома вечорами і у вихідні. Пару раз були в ресторані. І то, мені довелося про це попросити, а хочеться, щоб Микола сам здогадався зробити мені який-небудь сюрnриз. І щоб це було щось абсолютно марне.