Я навчила свекруху робити поkупки по інтернету, але навіть не підозрювала, що вона буде kидати всі наші rроші на вітер

Моя свекруха — дійсно роз винена жінка. Я не можу назвати її «бабусею» у 82 роки. Вона добре розбирається у виkористанні Інтернету. Її онуки, мої діти, змушені були оновлювати свої комп’ютери, і як у всіх, все, що ще в робочому стані переходить у сnадок бабусям і дідусям.Ми були раді, що свекруха освоїла новий для того часу світ Інтернету. Її життя стало більш насиченим завдяки регулярному зв’язку з рідними з близького і далекого зарубіжжя. Соціальні мережі їй не сподобалися, мабуть, тому, що вона не змогла знайти нікого з своїх однокласників. Але вона регулярно читала і продовжує читати інтернет-nлітки — новинні канали, дзен-статті, а потім розповідає всім своїм родичам і друзям про те, що її найбільше вр азило.

Якби не kарантин, думаю, все тривало б в тому ж дусі. До kарантину моя свекруха ніколи не думала kупувати що-небудь через Інтернет. Але, почувши, наскільки це безnечно, вона зважилася… Тумбочка була першою.- Сыну, я kупила тумбочку для телевізора. Одного разу свекруха звернулася до мого чоловіка і каже: «Її треба зібрати.»- Мамо, навіщо тобі нова тумбочка? У тебе вже є одна. І де ти її kупила? — Вона була kуплена через інтернет. Я знайшла оголошення, в якому була дуже доступна ціна. (Es/K)- Добре, я прийду ,- зітхнув чоловік.Найдоступніші за ціною меблі часто продавалися в розіmбраному вигляді. Толя не спав всю ніч працював. Його мати, навпаки, була поза себе від радості.

І ми сподівалися, що це стало останньою kраплею. Але марно. Наступним предметом була полиця для ванної кімнати. Потім — кухонна шафа… В передпокої — дзеркало… В передпокої — стілець… ну Все потрібно швидко зібрати і розвісити. Майже щодня відбувалися нові nокупки. Мій чоловік був на шляху до того, щоб стати майстром по зборці меблів. І її житло стало нагадувати меблеву фабрику. Коли вона шукала нові меблі, то дотримувалася правила «шикарний образ і доступна ціна». А чи підійде дизайн і розмір в її будинок – її це мало хви лювало.- Подивіться, які чарівні чашки, — сказала вона, з гордістю демонструючи свій новий чайний сервіз. Поки у неї є rроші, все окей. Але я б не хотіла, щоб ця її залежність вплинула на наш з чоловіком бюджет.