Коли Оля розповіла своїй бабусі, що у її Івана є інша дівчина, бабуся заспокоїла її. Потім вона встала і пішла щось шукати в шафі.

Оля нещодавно поїхала до бабусі і, коли та запитала, як у неї справи з її нареченим, то дівчина заnлакала і не змогла нічого сказати, а бабуся зрозуміла, що вони роз лучилися з Іваном.Коли Оля з Іваном почали зустрічатися їм було всього 18 і 19 років, у них було все просто чудово, влітку вони хотіли обвінчатися, а потім вже заkонно одружитися.Оля переживала, і поділилася своїми переживаннями зі своєю бабусею, сказала, що не знає, чи доля Іван чи ні. Бабуся дала своїй внучці мол итвиник і сказала, що якщо та буде мол итися кожий день протягом місяця, все зрозуміє.

І ось, Оля кожен день повторювала цю мол итву, у неї з хлопцем було все добре, спілкувалися щодня по кілька годин, бачилися не часто, але завжди з трудом роз лучалися один з одним. І ось, через деякий час, Оля не отримувала від хлопця ні дзвінка, ні повідомлення, сама ж вона не хотіла йому дзвонити і писати першою.Минуло кілька днів, він все одно не подзвонив, тоді вона злякалася і зателефонувала першою, але її наречений взяв трубку як зазвичай і сказав, що гуляв з друзями і тому не міг дзвонити.

Олі стало прикро за все, що відбувається, вона зро зуміла, що місяць пройшов з того моменту, як вона почала мол итися.Іван також змінився за цей місяць, а одного разу подзвонив і поставив ул ьтиматум, або вона переїжджає до нього, або він одружується на інший, так як втомився чекати, але Оля не стала його зупиняти, сказала, щоб він одружився на іншій.Вона подумала, що даремно вона читала мол итву, але потім зрозуміла, що це Боr відвів нареченого від неї.Зараз вона вже вийшла заміж, у неї чудовий чоловік і дві дитини, і вона не перестає дякувати свою бабусю за таку потрібну пораду.