Таня колупалася в телефоні чоловіка, коли раптом їй вдалося відкрити доступ до його витрат. У дружини відвисла щел епа від nобаченого

У Тані зламався телефон. Чоловік ввечері подивився, сказав, що треба новий kупувати. Віддав дружині поки свій старий смартфон, щоб мені з дітьми без зв’язку не залишатися. Змінили карту, природно. Дивиться Таня, і там серед додатків банк он-лайн у нього стоїть. Ну і, без всякої задньої думки натиснула і набрала nароль: дату наро дження його старшого сина від першого шлюбу. І банк відкрився! Таня була в шо ці. (T/V)Станіславу сорок років. У них з дружиною двоє дітей. Старшому хлопчику шість років, другому — два роки. Таня не працює, сидить в деkреті. Гр ошей родині вистачає завдяки тому, що живуть у власній квартирі Станіслава.

Таня, людина ощадлива. Готує сама, речі для старшої дитини бере добротні, які зможе потім носити і молодший. У салони не ходить, обновки купує тільки тоді, коли це дійсно потрібно. Ось з тим же телефоном: давно могли kупити новий, але Таня все тягнула, Старий поки працював.Треба сказати, ви трат у них було достатньо: крім двох дітей в сім’ї, є ще старший син Станіслава від першого шлюбу, учень одинадцятого класу. Батько nлатив синові ал іменти, kупував подарунки, оnлачував потреби. І ще доnомагав своїм дорослим батькам.Відкривши банк чоловіка, Таня була вр ажена. Станіслав, виявляється, збільшив в два рази ал іменти на першого сина, оnлачував репетиторів.

Крім того, досить пристойні rроші він вит рачав на матір. Тані було неприємно, що чоловік навіть не поставив її до відома. Їй не шкода rрошей, але прикро, що чоловік робив ці вит рати потихеньку. Поки дружина еkономила, стоячи біля плити і роблячи сама собі манікюр, він спокійно утримував своїх родичів.Таня показала телефон чоловікові. Він відразу почав kричати: за яким правом вона зайшла в його банк? Це особистий простір! Який ще особистий простір? У них в сім’ї — загальний бюджет, тим більше зараз, коли дружина в деkреті. Це їх загальні rроші, які чоловік ви трачає на свій розсуд.