Донька Агнеси Петрівни послухалася подругу, і тепер вона на межі роз лучення. Адже подруга хотіла тільки краще зробити для неї.

— Якось засла наша любов, чи що, — сkаржилася подрузі Зоя. – Снідаємrо на бігу і весь день пропадаем на своїх роботах. А ввечері Саня приходить пізніше, ніж я. Я якраз встигаю приготувати вечерю. Поїмо мовчки і кожен у свій гаджет уткнемся. Про що говорити? Не розповідати ж про те, що на роботі?- А чому б і ні? І про роботу, і про туфлі, які ти побачила на вітрині, і про пост якийсь — Напевно ми раніше про це говорили… Ми ж, в принципі, ладнаємо один з одним. Як кажуть, не заважаємо один одному жити. Але, мені здається, якщо б у нас була дитина і у відносинах щось змінилося б.- Дитина тут ні причому. Тобто, було б круто, звичайно, нар одити дитину, якщо ви так її хочете, але й без дитини є спосіб пожвавити відносини.

Я тебе зараз навчу.На наступний день, Саня, прийшовши, додому, не застав дружину. Зоя його ні про що не попереджала. Це було не в її стилі. Саня занепокоївся і зателефонував тещі.- Агнеса Петрівна, а Зоя у вас?- Ні…- Ви не знаєте, де вона може бути? — Та ні ж, Саня. Нехай зателефонує мені, коли прийде, гаразд? Щось я занеnокоїлася. Але Зоя не зателефонувала матері. Вона приїхала до неї за північ і нічого не пояснюючи пішла спати. А вранці Саня відправив на таксі її речі.- Зоя, та поясни ти мені, що у вас відбувається?- Саня зі мною роз лучається.- З-за чого.- З-за мого нічного ран деву.- Якого…

— Ну, мамо. Мені подруга порадила, щоб освіжити наші відносини, змусити чоловіка рев нувати. Ось я і прийшла додому пізно з квітами…- А квіти від кого?- Від мене мам, я сама їх kупила. А коли Саня запитав, де я була, не стала нічого пояснювати, напустила на себе таємничий вигляд. Саня сkазився і виставив мене за двері. Все.- Як це все. Ну, ти піди до нього знову, поясни, що до чого.- Не хочу. Може він радий, що йому представився привід роз лучитися. Навіщо позбавляти людину задоволення. І через два тижні нічого не змінилося. Агнеса Петрівна дуже переживає і у всьому звинувачує подругу Зої.