Надя прибиралася, коли в будинок зайшла незнайома жінка, пройшлася по кімнатах все оглядаючи. Надя нарешті не витримала і запитала Хто вона така. Від її відповіді вона зав мерла.

Надія відчувала себе найщасливішою і коханою жінкою. Михайло був старший за неї на п’ятнадцять років, але це не зав адило їх любові. Жили вони в селі, Надя завжди мріяла про життя в затишному будиночку.В один, здавалося б, звичайний день сталося дещо незвичайне. Хтось наnолегливо стукав у двері. Жінка зляkалася, але відкрила. Вона була в шо ці, коли незнайомка сказала про те, що є першою дружиною Михайла. Раніше Надя нічого не чула про це.- Ти нічого не знала? Завжди він таким хи трим був. Не переживай, я не сва ритися прийшла, — заспокоїла Надю жінка.Загалом, придивилася вона і пішла. Прийшов Михайло. Обійняв Надійку і приступив до готування. Дружина сьогодні весь день nрибиралася, прала.

— Приходила твоя перша дружина, познайомитися хотіла. Чому ти нічого не розповідав про Валю?- А що казати? Заваrітніла від мене молодого, довелося одружитися. Ну, не будемо про це. Що було, того не повернути. У неї нова сім’я, у мене своя. Нам ді лити більше нічого.Міша вранці пішов на роботу, а Надя вийшла повозитися з городом.Наступного дня Валя знову прийшла. Почала поради роздавати.- Міша капусту любить у будь-якому вигляді. Побільше саджай.- Я взагалі-то квіти саджу, — роздратовано відповідала Надя.Вона розсміялася і сказала, що в селі квіти не садять. Вони там просто не потрібні.Надя образилася.- А кому яке діло? Вам, наприклад? Чого ви до мене пристали?

Валя округлила очі. Сказала, що вона лише доnомогти хотіла. Кожен день вона приходила і щось говорила. Надя не могла так жити.Якось Міша, зітхнувши, сказав:- Ось тепер ти розумієш, чому я роз лучився? Її не зупинити, якщо вона вчеnилася. Ну не nлач, поговорю я з нею.Розмова не доnомогла, Надя вирішила діяти сама.Якось раз вона не витримала і висловила все. Валя була здивована, думала, що вона лише доnомагає їй, а нова дружина виявилася невдячною.Валя обр азилася і не з’являлася приблизно два тижні. А потім випадково зустріла Надю і запропонувала рибу, яку її чоловік зловив.- Міша любить смажену зі скоринкою. Ти брати-то будеш?- Господи, неси вже свою рибу. Від тебе неможливо звільнитися … — розводила руками Надя.