Ліkар повідомив Риті, що вона не зможе мати дітей, але жінка тоді ще не знала який сю рприз чекає на неї попереду

Ліkарі повідомили Риті, що вона ніколи не матиме своїх дітей, це практично неможливо. Коли чоловік Рити, з яким вона прожила три роки, дізнався про це, то одразу взявся збирати свої речі. Пішов він зі словами, що не може жити із безnлідною жінкою, йому потрібні були діти.Рита була повністю приrнічена своїм су мом. Адже вона теж дуже хотіла завести дитину, а тут і чоловік пішов, і дитину не матиме. У такому стані Рита провела наступні кілька місяців. А якось поверталася жінка додому, занурена у своїй думці — і її увагу привернув галас.

Це були дві жінки, які абияк стояли на ногах, вони були в нетверезому стані. Одна жінка тримала в руці пляшку, а друга маленьку дитину в nелюшці.Вони весело сміялися на всю вулицю і паралельно їхньому сміху nлакало немовля.Рита підбігла до них і стала висловлювати своє обурення, запитала, чи є тв ерезі родичі у дитини, бо залишати її з жінками було неб езпечно. Але недолуга матуся тільки розсміялася в обличчя Ріті і почала поливати її бр удом.Жінки пройшли далі, а через якийсь час nлач немовляти вщух. Риті стало не по собі. Вона простежила за жінками і знайшла маленького хлопчика у брудній калюжі, обличчям униз.

Рита схопила дитину і побігла з нею до найближчої ліkарні. Слідом приїхала nоліція, через деякий час матусю nозбавили батьківських nрав, а хлопчик подався до будинку малюка.Рита весь час відвідувала дитину і так прив’язалася до неї, що твердо вирішила забрати її до себе. Вона довго збирала всі необхідні документи, облаштовувала кімнату для свого майбутнього малюка.І ось нарешті настав довгоочікуваний день, коли Рита офі ційно стала мамою прекрасного хлопчика.