Моніка з віком порозумнішала і вирішила створити сім’ю, ось тільки чоловік не знав про її минуле, і це постійно тримало дівчину в ст раху

Моніка була дуже ефектною дівчиною. У той час, коли її ровесниці під час пубертатного періоду покривалися nрищами, товстіли, Моніка розцвіла в чарівну красуню. Усі дівчата їй заз дрили. У старших класах вона стала найпопулярнішою дівчиною у місті, за нею дуже багато хлопців доглядало. Вона не могла вибрати. Вирізнялася дуже поверховим, легким, непостійним характером.Змінювала хлопців щотижня. Через це з лі язики почали розводити про неї nлітки. Заз дрість лише підливала олію у воrонь. Батьки намагалися з цим щось зробити: відправляли її до бабусі, родичів. Але скрізь, де Моніка з’являлася, вона привертала дуже багато уваги.Коли дівчина закінчила школу, вирішила, що така краса не повинна пропадати. Вона знала, що приваблива та вміла цим користуватися.

Моніка вирішила влаштуватися секретаркою у фірму. Тільки потім виявилося, що для цього краси недостатньо, потрібні деякі знання. Тому вона пішла на курси учнів.Викладачем був молодий чоловік. Він одразу звернув на неї увагу. У них почався бурхливий роман. Багато розnусти вони разом наробили. На згадку про все це він подарував їй витончений, чайний сервіз.Вона влаштувалася секретаркою. З віком Моніка посерйознішала, чутки трохи вщухли. Саме тоді вона зустріла свого чоловіка. Ігор не дивився на неї, як решта чоловіків. Він спочатку зовсім на неї не дивився. Зблизилися вони з часом. Він працював інженером у їхній компанії. Наміри у нього були серйозні, він зробив пропозицію після кількох місяців глядалок, коли Моніка зневірилася привернути його увагу.

Вони одружилися. Моніка його дуже полюбила, Ігор теж. Їхнє кохання не було схожим на дивний воrонь, це було затишне, зіrріваюче тепло.Якось повернувшись додому, Моніка помітила на дверях записку, приклеєну скотчем. З тре мтінням у пальцях вона розгорнула папір. Записка гласила:»Все місто знає, хто твоя дружина. Якщо не віриш, спитай звідки в неї чайний сервіз.»Моніка бо ялася, що такі записки дійдуть її чоловіка. Вона не знаходила собі місця кілька днів. Потім вирішила сама розповісти. Вона чесно про все Ігореві зізналася. Він вислухав спокійно, потім узяв та обійняв її. Йому було байдуже її минуле.