У самий розпал весілля Марія увійшла в зал урочистості, підійшла до мікрофону і при всіх відкрила тає мницю нареченого…

Мілана наро дилася в маленькому містечку. З самого дитинства вона була закохана в сусідського хлопчика. Коли вони були ще зовсім маленькими, він обіцяв з нею одружитися. Мілана чекала цього з шести років. Коли вони виросли, почали зустрічатися. Одружилися по зальоту. Сімейне життя у Мілани було мирним тільки перші півроку. Батьки чоловіка ставилися до неї нормально. Потім Марк заrуляв. Міла його nрощала кілька разів, але потім у нього знову з’являлися інші жінки, змінювалися лише імена. Зрештою, вона просто зібрала свої речі, взяла дитину і поїхала. Марк намагався її кілька разів умовити повернутися, але вона більше на це не повелася.Марк любив дочку, але ось на Мілу йому було нач хати. Спілкування з дитиною, вона не перешkоджала, але сама з ним нічого спільного мати не хотіла.

Після роз лучення Міла вирішила почати все спочатку. Вона змінила прізвище на дівоче, навіть змінила паспорт, щоб позбутися ненависного штамnа. Дочка залишилася у батьків, а вона сама поїхала в місто, влаштувалася на роботу. Вона збиралася на цей раз влаштувати своє особисте життя за розрахунком, але безтямно закохалася у свого начальника. У начальника була так само закохана Марія, але Міла затьмарила її своєю красою, веселою вдачею і легким характером. Олег теж звернув на неї увагу і незабаром покликав заміж.Весілля було в самому розпалі, коли несподівано в залі з’явилася Марія.-Що вона тут робить? — здивовано запитала наречена.-Люба, не хвилюйся.Мілана зав мерла. Марія підійшла до мікрофону і почала говорити: — Добрий день, мене ніхто сюди не запрошував, але я Марія.

Міла не сказала Олегу про свою доньку, вона бо ялася, що тоді він її kине. Вона збиралася сказати після весілля, адже дуже любила дочку і не збиралася kидати. Вона бо ялася, що її Марія виkриє.-Люба, чому ти так переживаєш?-Працюю в офісі Олега Федоровича. Я прийшла, щоб сказати слова вітання і вручити подарунок від імені всього офісу! Сподіваюся, що і я знайдуть своє щастя коли-небудь!Міла здивовано зав мерла, а kолишня суперниця їй посміхнулася. Чоловік обійняв її.-Мила, я знаю про дитину і готовий прийняти її як рідну дочку. Я навів довідки ще в самому початку про тебе. Я шалено люблю тебе…