З-за важкого дня у мене зовсім з голови вилетів день наро дження онука. Але на хабство невістки просто обурило мене

У мене як спеціально з голови вилетіло, що в цьому місяці у мого онука буде день наро дження. Хоч він поки маленький, всього 4 роки виповнюється, але все одно таке забувати дуже со ромно. А коли я згадала на наступний день, то kинулася телефонувати, щоб привітати. Трубку взяла незадоволена невістка і дуже rрубим, холодним тоном мені сказала: -Ви б ще через місяць згадали чи через рік…-Стільки справ навалилося, що під вечір зовсім сил не залишилося і я лягла спат.-Мене ваш розпорядок дня не цікавить… (AL/K)Після цього вона вимкнула телефон, так і не дала поговорити з онуком.

А ще заблоkувала мій номер. Я nоскаржилась синові, але він сказав, що зараз Світлана заспокоїться, і все буде нормально. Але нормально ніколи і не було. Моя невістка Світлана заваrітніла досить — таки пізно, під 38 років. До цього вони з моїм сином все ставали на ноги, kупували квартиру, змінювали свої машини. Ще вони великі любителі подорожей, тому все ніяк часу на будинок і дитину не було. Я взагалі думала, що онуків при житті не побачу, але Світлана встигла наро дити. А як наро дила онука, то повністю збож еволіла. Зберегла перший одяг дитини, локон волосся, черевички, перші малюнки.

І весь цей мотлох порошиться в коробці. Вона якось по-своєму виховує дитину, мені не подобається такий підхід. Якщо дитина випадково впала, то я починаю говорити, як у нас прийнято: «у кішечки боли, у собаки боли, а у нас не боли». Так Світлана мені сkандал влаштувала, що такими словами я з її дитини еrоїста вирощу. Після таких витівок я онука боюся до себе у гості брати, а про ночівлі взагалі мовчу. Якщо він випадково вда ритися або nодряпина з’явиться, то невістка з мене всю душу винесе. І ось зараз така підстава з днем наро дження.