Сталося так, що я забула про день наро дження свекрухи. А вона таке мені влаштувала, що я більше в житті цей день не забуду

Мені насправді дуже пощастило зі свекрухою. Вона приємна і добра жінка, ми з нею не св аримося, розуміємо одне одного з півслова, вона не лізе в мої стосунки з її сином, не змушує готувати по 10 страв у день. Все було б просто чудово, тільки в одному моменті у нас погляди розходяться, з-за чого виходять незручні ситуації. Свекруха просто сх иблена на різних пам’ятних датах і святах. Якщо її посеред ночі в 3 розбудити і запитати чию-небудь дату дня наро дження, то вона відразу скаже, ще не встигнувши відкрити очі.

У неї є подруга зі школи, так у них звичка один одного в 6 ранку будити так і залишилася на все життя. Свекруха завжди ретельно готується до свят. Вона починає складати меню на день наро дження ще за місяць до самого дня. Складає список осіб, думає, що надіти, шукає кращі рецепти, щоб здивувати гостей. Але в цьому році вона в свій день наро дження прих воріла, так що вирішила перенести його на інший день, як тільки одужає. І я за день до її свята точно пам’ятала, що треба їй зателефонувати і привітати.

Чоловік у той день сильно затримався на роботі, зачекалася я його, не дочекалася і заснула. А поки я спала він рівно в 12 ночі подзвонив мамі своїй і привітав її. На наступний день (AL/K) на мене так багато справ навалилося, то ще чоловік забр уднив білу сорочку, я її швидко прала, і так весь день в якійсь битовусі. Тільки коли я вночі лягла в ліжко, то згадала, що сьогодні вдень був день наро дження свекрухи. Я kинулася її вітати, але та прочитала мені лекцію про те, що під ніч вітати вже поганий тон, тому що створюється враження, що про іменинніка лише в кінці згадали.