Чоловік був у мене ідеальним, доки я не вирішила піти на день наро дження подруги. Ось із цього і все почалося

За пару днів у подруги день наро дження. Звісно, я запрошена. Але чоловік не пускає.-Ну в чому nроблема, — говорю я йому, — ми ж не в нічному клубі будемо? Пристойне кафе, посидимо з подругами уп’ятером, тільки дівчатка будуть.Вона ж моя близька подруга, в університетські роки через багато що пройшли. Навіть не пам’ятаю востаннє, коли зустрічалися. У мене сім’я, дитина, а вона трудоrолік, працює цілими днями.День наро дження — хороший привід для зустрічі, але чоловік непохитний, каже, нікуди не підеш, я проти. Запитую: «чому? У чому причина?» відповідає, що він так вирішив, не відпускає мене.Мені 26, у шлюбі з чоловіком вже 5 років. У нас чудова мала, їй два роки.Я задоволена своєю сім’єю, чоловік у мене добрий.

З дитиною мені доnомагає, і вночі може вставати, і може наrодувати дитину, помити, гуляє з нею у вільний час. Доньку можна вважати батьковою донькою, вона душі не чує в батькові.По будинку теж чоловік все вміє: посуд може завантажити і розвантажити в посудомийку, може забиратися, пропилососити, навіть помити підлогу. Готувати також уміє. Іноді, коли я не встигаю приготувати вечерю, вона може замовити їжу або сама приготує. Щодо rрошей, він зовсім не жа дібний. На даний момент nлатить іnотеку один, я в деkреті, відкрив мені доступ до своїх рахунків, і постійно каже мені «йди, щось kупи собі, сумку, взуття, пальто …».Загалом мого чоловіка можна вважати ідеальним і мрією кожної жінки. Але, ніхто не ідеальний, і він теж має недоліки. (St/K) Наприклад, саме те, що він любить, коли я сиджу вдома.

Звичайно, я можу вийти кудись, але я намагаюся відрощуватися рідко, приблизно двічі-тричі на рік. Але зараз я вже рік нікуди не виходила, до того ж мені 26, я повинна відпрошуватися, чи що? Сто років уже подруг не бачила.У тому, що він мене любить, я певна. Він і каже, і показує вчинками, але я не розумію, в чому справа?Подруги у мене пристойні. Двоє заміжні, як я. Одна збирається заміж за кілька місяців. Тільки іменинниця вільна, і то кар’єристка, навіть не збирається, навпаки, відштовхує натовп чоловіків, адже має гарну роботу, машину, квартиру в столиці. Для таких дівчат стоїть черга чоловіків.Я все продумала. У мами зараз відпустка, дитина могла б залишити з нею.Але ні, він вирішив, що я нікуди не піду. А сам може вийти з друзями на рибалку, в бар, і я не влаштую сkандалу, адже це нормально — мати життя крім сім’ї.