»Коли виросту, не буду схожою на маму, я буду худою і красивою!» – слова доньки були rостріші ножа для Ані, і вона все зрозуміла

У Ані троє дітей: старшій дочці дванадцять, молодшим синам по п’ять.Вона повністю присвятила себе дітям. Гуртки, уроки, нескінченні ранки, вироби із природного матеріалу, прописи, батьківські комітети, поїздки на екскурсії. Про себе думати ніколи. Все найкраще – дітям, а сама – якось обійдеться. І тому у свої тридцять вісім років Аня виглядає не найкращим чином. Дуже погладшала, ходить з незрозумілою зачіскою. Ну і все інше не дуже: волосся треба б пофарбувати та підстригти, одяг новий kупити, манікюр зробити.

Але для Ані це все дрібниці. Вона навіть не звертає на них уваги.З чоловіком у них повна гармонія та порозуміння. Чоловік ніби не помічає її недоліки, зате постійно вихваляє її переваги — господарність, уміння готувати, доброту, дбайливе ставлення до дітей. Чоловік Ані впевнений, що з дружиною йому дуже пощастило. Природно, що після трьох дітей не може бути, як у вісімнадцять.І все було добре донедавна. Пару тижнів тому (T/K) Аня розмовляла зі старшою дочкою. Дівчинка сказала, що дуже не хочу бути схожою на свою маму. Буде худою та красивою. Наприклад, як їхня сусідка тітка Свєта.

І Ані було якось неприємно і приkро після таких слів, тим більше від дочки. Це її сильно зачепило. Розповіла матері, а та несподівано стала на бік онучки:- А що ти обр ажаєшся? Адже дитина правду сказала. Дівчинка хоче своєю матір’ю nишатися, це абсолютно нормально.З одного боку, щоправда, Ганна й сама знає, що не балерина.Мати, між іншим, собі у всьому відмовляє через дітей. Щоб придбати обновки, записати на різні секції, відправити з класом у поїздку. Була б Аня повернута на фітнесах і салонах, мабуть дітки жили б набагато скромніше, у дванадцять років вже можна це зрозуміти.І що їй робити? За вказівкою дочки одразу kинутись виправляти недоліки своєї фігури?