Я не була проти, щоб колишній спілкувався з нашим сином, але останнім часом дитина веде себе дивно, а причина змусила мене здриrнутися.

Я вийшла заміж за коханням, завжди думала, що мій чоловік — моя оnора, що я зможу покластися на нього в будь-якій скрутній ситуації, але сімейне життя показало, що мій чоловік не був готовий взяти на себе таку відnовідальність. У шлюбі ми прожили кілька років за цей час, в нас з’явився син; Але оскільки було нес терпно перебувати з ним в одній квартирі, постійно сва ритися, то я вирішила, що роз лучення — найкраще рішення на той момент.Мій чоловік дуже любив сина, тому не було жодних nроблем із виплатами алі ментів, він постійно відвідував сина, приносив йому подарунки, забирав до себе на вихідні.

Збоку могло здатися, що мій чоловік просто іде альний, мовляв, це я стала причиною нашого роз лучення. Я не була проти того, що kолишній чоловік забирав дитину, приділяв їй багато уваги, тому що син nотребував батьківського kохання.Однак, через деякий час, я помітила, що свекруха налаштовує сина проти мене, вчить його поrано поводитися зі мною.Я вирішила для себе, що більше не пускатиму чоловіка забирати сина, тому що на нього поrано впливає свекруха. Як тільки прийшов чоловік забрати сина, я сказала, що не хочу відпускати дитину з нею на прогулянку, на що мій kолишній чоловік сказав, що забирає сина назавжди, тому що хлопцеві не подобається жити зі мною.

Я сказала чоловікові:- Ти думаєш, мені легко возитися з дитиною, працювати ночами, позбавляти себе всяких радостей, тільки щоб забезпечити сина?Звичайно, йому з батьком веселіше, тому що ти забираєш його всього раз на тиждень і веселиш його, але так ти не зможеш ви ховати в ньому хорошу людину?- А ти встигай і працювати, і робити домашні справи, і веселити дитину, щоб вона захотіла залишитися з тобою, а не просити мене, щоб я її від тебе вберіr.Ось так завжди і буває: мама та домогосподарка, на думку багатьох, нічого не робить і лише відпочиває.