Анастасія готувала млинці, коли пролунав дзвінок у двері. На порозі стояла молода дівчина, яка заявила, що їм треба поговорити про чоловіка Анастасії.

Ранок бувзвичайним. Настя збирала чоловіка на роботу, а сина в школу. Ранок був ранній. Настя поралася на кухні, а чоловік приймав душ. Син ліниво жував, приготовані Настею млинці. На телефон чоловіка надійшло повідомлення, Настя машинально поглянула на екран і дуже здивувалася.«Я сkучила, доброго ранку, коханий!»Анастасія застигла на своєму місці. Невже Сергій їй зра джує?- У тебе млинці nідгоряють, — спокійно зауважив син.- Чого?-Млин, млин твій nідгорає!Вона звернула увагу на плиту, викинула зіnсований млинець і почала готувати новий.Але задумалася і мало не зіnсувала теж.- Чого це ми такі розгублені?Чоловік вийшов з ванни, чмокнув її в щоку і запропонував самому зайнятися їжею, а Настю попросив зробити каву. Настя робила все якось неохайно, думки були зайняті іншим.

Коли домочадці пішли по своїх справах, Настя ще деякий час просиділа в прострації і тільки потім стала збиратися на роботу. На роботі теж була сама не своя, тому раніше відпросилася додому. З голови не виходили повідомлення. Вона вирішила при зручному випадку з чоловіком поговорити. Перед сном, коли вона обмірковувала як почати діалог, телефон чоловіка пікнув. Він подивився на повідомлення і скривився.- Насть, уявляєш, до мене на роботі співробітниця причепилися. Чомусь я їй сподобався, і вона мені проходу не дає, а ще повідомлення любовні всякі пише. Ма ячня якась.Чоловік завалився на інший бік, чмокнув дружину, закрив очі. Настя задумалася. Вірити йому чи ні? Вночі їй наснився сон. Хтось їй у сні говорить: «Якщо сумніваєшся, запитай своє серце!»Прокинулась Настя під сильним враженням. Вирішила скористатися порадою і запитала себе. Чомусь всередині все говорило, що Сергій їй вірний. Вона вирішила довіритися внутрішнім відчуттям.

Потім була ціла низка провокацій: залишена помада в машині чоловіка, сліди від помади на його сорочці, анонімне повідомлення в соціальних мережах про те, що чоловік їй зра джує. Але Настя не реагувала, всередині був світ, і вона йому довіряла. Якось увечері, коли Настя була одна вдома, пролунав дзвінок у двері. На порозі стояла молода дівчина. Настя ее впустила всередину.-Я kоханка вашого чоловіка! Залиште його у спокої, у нас все серйозно. Сергій з вами тільки з жа лості.Настя задумливо її оглянула.- Ко ханка вона… Де у нього родима пляма є на тілі?Дівчина розгубилася, почала відкривати і закривати рот, як риба, але звук з себе видавити не могла. Анастасія лише посміхнулася.- Адже не помітити її неможливо. Жінка, відчепіться від мого чоловіка і займіться чимось кориснішим. У вас є хоч kрапля rідності?Тетяна пішла збитою з пантелику після такого прийому.