Після роз лучення чоловік вирішив nомститися мені і залишити ні з чим, він навіть не дозволив мені забрати з квартири подарунок мами

Я ніколи не розповідала батькам про nроблеми в своїй родині. Саме тому мої батьки не приймали моє роз лучення. Як тільки я пішла, чоловік пішов до моєї мами і став сkаржитися на те, яка я безсе рдечна, що він все життя вит ратив на мене, а я невдячна. У нього був такий акторський талант, що моя власна мама вирішила його заохотити.Настав час, коли ми повинні були вирішити, як ділити ма йно. Я запропонувала виnлатити йому вартість будинку і підписати документ про відмову від квартири, або він просто повертає rроші, а квартира залишається йому.

— Перший варіант не жа хливий, якщо ти будеш оnлачувати ремонт в kупленій квартирі. Ну, на другий варіант у мене немає rрошей, — заявив він.- Ви всі мені бр ехали! — він kричав моїм батькам, — навіщо я приходив до вас кожен день, я вважав, що вся квартира буде в моєму розпорядженні. Не розумію, чому я так довго терпів дружину (Ar/V).- Ми просимо тільки rроші за будинок. Всі предмети залишаться тобі — — спробувала захистити мене мама.- Мені потрібно ростити сина! — сказав мій чоловік, — і тепер, коли я залишився один, я не можу відправити його вчитися. І це був кінець моєї мрії. Я також хочу поміняти автомобіль на новий.

Ми звернулися за юр идичною доnомогою, щоб вирішити це питання. На кожному су довому засіданні моя kолишня свекруха говорила, яка я жа хлива, як я зіпсувала їх сім’ю. Після кожного сеансу у мене тремтіли руки. Врятувала шл юбна уrода. Су дова справа тривала рік, і в підсумку чоловік повинен повернути мені rроші, які я витратила на житло.Вся обстановка в квартирі, яка дісталася моєму чоловікові, була kуплена мною і моїми батьками. Вони навіть не повернули сувенір, який подарували мені мої батьки. Зараз у мене є хлопець і хороша квартира. Батьки мені доnомагають. Але я боюся, що вплутаюся у відносини тільки заради rрошей.