Коли ми були в шлюбі чоловік не хотів мати дітей, а після роз лучення я таке дізналася про нього, що волосся дибки встали

Ось уже кілька тижнів я мучуся від одкровення, що мій kолишній чоловік вибрав собі в партнери жінку з дитиною. На перший погляд, в цьому немає нічого дивного, але я заміжня за цією людиною вже більше чотирьох років, і він завжди був категорично проти дітей.Мої та його батьки наполягали на тому, щоб у них були онуки. Я б не сказала, що хотіла дітей з kолишнім чоловіком, але у мене були такі почуття — я хотіла, щоб у нас було щось більше, ніж просто спільне життя… Я складно уявляю себе матір’ю кількох дітей, але від одного я б не відмовилася.

Чоловік стверджував, що він твердо вірить в «чайлдфрі», і благав мене не турбувати його подібними розмовами. Зрештою я здалася і, за порадою батьків, подала на роз лучення. Мій kолишній чоловік намагався відмовити мені, але його рішення було смішним: він пообіцяв kупити мені будь-яку домашню тварину, яку я захочу, замість дитини. Звісно, я відмовилася.Через рік після роз лучення (Es/V) я зустріла наших спільних знайомих і вирішила поцікавитися, як справи у kолишнього. Відповідь мене здивувала: він зустрів жінку, яка була старша за нього на 5 років і мала сина від попереднього шлюбу.

Я припускала, що дитина вже доросла або живе з однією зі своїх бабусь, бачачись з матір’ю лише зрідка, але мені повідомили, що мій kолишній чоловік живе з ним в одній квартирі. Як він вирішив виховувати чужу дитину замість своєї власної?Зараз вже немає ніяких почуттів до kолишнього, але мені бо ляче думати про те, що він змусив мене змиритися з тим, що діти йому не потрібні, при цьому взявши пасинка невідомо від кого. Просто прикро до глибини душі.Чи був у кого-небудь подібний досвід?