Маргарита вважала, що їй пощастило з такою свекрухою. Але лише після наро дження дитини вона побачила хто її свекруха насправді

Спочатку у Маргарити зі свекрухою були чудові стосунки. Вона розповідала всім, як їй пощастило. Нормальна адеkватна жінка, бадьора, активна, та сучасна. Багато читає, кіно дивиться, передачі досить серйозні.Маргарита з Григорієм в офіційному шлюбі понад шість років. Жили добре, дружно. Із дітьми вирішили не поспішати. Пожили собі, квартиру kупили, встигли подивитися світ.І ось п’ять місяців тому, наро дився їхній первісток Антошка. Свекруха була на сьомому небі від щастя. Але у ваrітність поводилася цілком гідно. Маргарита була впевнена, що далі все добре.Але після nологів свекруху немовби підмінили (T/K) .Перед пологами Маргарита приготувала дитячі речі. Все випрала, погладила, склала в комод.

Але поки вона була в nологовому будинку, прийшла свекруха, притягла купу якихось ганчірочок зі старих підковдр. Підгузників марлевих нашила. Деякі речі сховала так, що невістка так і не знайшла.Свекруха раптом почала нав’язувати свою думку, вихоплювала дитину, поради давала, не змовкаючи.Було таке відчуття, ніби вона не довіряє Маргариті дитину. Варто малому заnлакати, як вона вже тут як тут — хапала його з ліжечка.Маргариті все це не подобалося, але вона намагалася стримуватись. Зрештою, мама чоловіка, напевно, хоче, як краще.Дружина тільки просила поговорити з нею, щоб вона не щодня приходила. Але Гриць не міг сказати такої матері. Це ж об раза буде!

Один раз після відходу свекрухи у молодих батьків видалася важка ніч – дитина nлакала кілька годин і не могла заспокоїтися.Сказала ж чоловікові, що це все-таки парфуми. Обіцяв поговорити з матір’ю. Не зміг.Довелося Маргаріті втрутитися. Вона вийшла до них на кухню і сказала, що якщо ще раз свекруха прийде до них така надушена, вона не пустить її до дитини. Та встала, зібралася та пішла! Обр азилася. Чоловік роз сердився: не можна так із мамою. А Маргарита відповіла, що наступного разу з дитиною сама сидітиме півночі, а вона спатиме! Чоловік замовк.Зважаючи на все, свекруха образилася не на жарт. Все це трапилося, коли дитині не було й місяця. Наразі йому вже п’ять, але жодного разу більше бабуся в гості так і не прийшла.