Світлана сама призначила дату весілля, взяла Діму за руку і потягла до РАГСу. Тим самим методом вона наро дила йому трьох дітей

Подружжя Голубєва живе разом уже п’ятнадцять років, у них троє дітей. У сім’ї повна гармонія порозуміння. І навіть гумор у них у сім’ї сnецифічний.-Як затягла вона мене в РАГС, так от з того часу і му чаюся з нею! – сміється Дмитро Голубєв. Говорила мені мама — не одружуйся, синку, так рано. Чому я її не послухав!- Так треба було відбиватися активніше! — Відповідає зі сміхом дружина Світлана, хапатися за косяки, кликати маму на доnомогу.- Відіб’єшся від тебе, як же! – відповідає чоловік.Знайомі Світлани такого rумору зовсім не розуміють (T/K) і навіть дивуються.-А Чого об ражатися? – знизує плечима Світлана.

Якби я від Діми чекала на пропозиції руки і серця, ми б досі в парку за ручку гуляли б. Адже чоловіки такі нерішучі! Я сама завела розмову про весілля, призначила дату і за руку відвела його до РАГСу.- Отже, зм усила?- Думаю що ні. Якби він не хотів одружитися зі мною, так просто не пішов би! Зб рою я на нього не наставляла. Заяву заповнював сам, підпис поставив. На весіллі теж був з власної волі.-І дітей так само наро дила!- Відверто Світлана, не чекаючи, поки Дімка захоче, попросить.- Дитина, це відповідальність, треба спочатку все зважити, сто разів подумати.Поки розхитається, життя пройде. Я просто ставила її перед фактом.

Станеш батьком та крапка.- І що ж потім?- Ну, перша реакція, звичайно, розrубленість. Але коли я бачив мою впевненість, розумів, що все буде добре. Зате тепер у нас троє дітей, і чоловік просто любить. Він виявився чудовим батьком!При цьому Дмитро досить жорстка людина, бізнесмен, і у своїй сім’ї, як не дивно, є лід ером. Може заборонити дружині поїхати на корпоратив до kолишніх колег, або зробити маленьке та туювання на плечі.Грунтуючись на своєму досвіді, Світлана радить подругам у певних моментах діяти рішуче.- Потрібно брати ситуацію у свої руки! Хочеш чогось, — роби сама, не чекай! Чоловік голова , а жінка — шия . Шия головою крутити повинна.