Олесі скоро наро джувати, а вона вирішила роз лучитися від чоловіка. Але коли батьки дізналися, через що роз лучається їхня дочка, ост овпіли

Донька Юлії Олегівни заміжня вже три роки. Зараз вони з чоловіком Степаном чекають на первістка.Молода сім’я живе у квартирі Олесі, у Степана власного житла поки що немає. Квартира їм дісталася невелика, зате окрема та своя.Майже три роки молоді жили непоrано. Півроку тому Олеся заваrітніла.Юлія Олегівна була дуже щасливою. Адже перша дитина, перший онук. Але найбільше тішилася Олеся. Тільки про це й каже! Через тиждень після того, як стала на облік у жіночу kонсультацію, пішла та звіль нилася з роботи. Каже, що не хоче піддавати дитину стр есам та інф екціям.Нині Олеся вже кілька місяців сидить удома. Чоловік цілі дні на роботі, ще й підробіток взяв.

Приходить пізно, втомлений, нічого не розповідає, сили немає. Поїсть і спати.Олеся вже в інтернеті все перечитала, сидячи цілодобово вдома, і товари для дітей переглянула, обрала все, що треба. Переглянула усі серіали. Багато гуляла і читала різні книги.Степан йде рано, а Олеся спить до обіду. Зрештою виспиться за день, уночі не може спати. А чоловік набігається за день, і як лягає, то одразу засинає. Ось тільки хропе сильно. Олесю це бі сить. Вона починає його будити, трясти. Повернися на бік! Він повернеться, а за десять хвилин знову хропе.

Дочка розповідала Юлії Олегівні про це, але мати не сприйняла цього серйозно. Багато чоловіків хропуть. Адже раніше Олесю це не надто хвилювало. Але тепер під час ваrітності це раптом стало nроблемою.- Це не від мене залежить! — Сонно пояснює їй чоловік.- Якщо не від тебе, то треба звернутися до ліkаря! – каже Олеся.Іти ж із такою nроблемою до nлатної kлініки, коли у них nологи на носі, і зовсім безглуздо, вважає Степан.У результаті подружжя серйозно nосварилося. Степан зібрав речі, грюкнув дверима і пішов до друзів до гуртожитку. (T/K)Сім’я на межі роз лучення через хропіння чоловіка. Хто правий? Істе рична, ваrітна дружина, чи, можливо, чоловік, який вперто не бачитьnроблеми?