Я завжди думала, що знаю свого чоловіка як свої 5 пальців, але виявилося, що він був не тим і маска з його обличчя злетіла буквально після роз лучення.

Ми з чоловіком прожили у шлюбі 20 років, є два сини, які зараз живуть в іншому місті, навчаються та працюють, і ось тільки, коли ми залишилися вдвох із чоловіком, я почала розуміти, що нам просто ну дно.Я постійно намагалася урізноманітнити своє життя, шукала собі хобі, говорила чоловікові, щоб він частіше приділяв мені уваги, на що він відповідав, що надто зайнятий на роботі.Пройшов якийсь час, я помітила, що приходив додому він у піднесеному настрої, вічно дивився в дзеркало, а я думала: до чого б такі зміни.

Якщо чесно, я не змогла чекати зра ди свого чоловіка; річ у тому, що він весело проводив час, але вже не зі мною, а зі своєю сеkретаркою.
Коли я дізналася про його зра ду, зібрала всі речі, одразу пішла до РАГСу, подала заяву на роз лучення. Вдома повідомила свого чоловіка про своє рішення, а він замість того, щоб щось сказати, здавалося б, рідній людині, почав звинувачувати мене в тому, що я винна, що ми роз лучаємося.Він сказав, що я за нуда , що зі мною нема про що навіть поговорити; мені було бо ляче чути ці слова, і саме після них я подумала, що зробила все правильно.

Після роз лучення я вирішила не опускати руки, навпаки знайти собі роботу, почати займатися всім тим, що постійно відкладала.І ось так я прожила рік, зараз я займаю високу посаду, ходжу на курси з мов, на танці, весь вільний час проводжу з друзями.Я стала успішнішою, цікавішою — і ось, через рік після роз лучення, чоловік повернувся до мене; він не виб ачився навіть за все скоєне, сказав, що хоче повернутись у сім’ю, але зараз уже я не хочу.