Коли я увійшов у купе, поряд із моєю дружиною сиділа незнайома жінка. Це було початком цілого коաмару.

Ми з дружиною вирішили поїхати у відпустку. Були дуже вто мленими. Дуже довгий час працювали без відпочинку та зрозуміли, що нам терміново потрібний відпочинок.Я взяв квитки на ціле купе, щоб ми з дружиною були одні, і дорогою теж відпочивали, і щоб ніхто нам не зав адив.Коли ми зайшли у вагон і вже хотіли облаштуватись, до мене підійшла одна жінка і попросила, поїхати з нами в одному купе. Спочатку я розгубився, але потім зрозумів, що це немо жливо.Я ж узяв спеціально всі квитки, щоб ми з дружиною були наодинці. Я відмовив їй. Вона на той момент нічого не сказала. Я потім вийшов, а коли повернувся, побачив, що ця жінка сидить поруч із моєю дружиною.

Дружина просто була աокована її зу хвалістю. Вона нічого не говорила, мовчала, але я бачив у її очах зл ість і образу за таку ситуацію. Я вже просто не витримав такого зух валого відношення і rрубим тоном зажадав, щоб ця жінка вийшла. Вона сказала, що немає інших вільних місць і вона нікуди не втече.Я покликав працівників поїзда, але вони теж нічого не змогли зробити. Навіщо вони взагалі потрібні, якщо не можуть вирішити такі питання?
Вона просто стояла нах абно говорила, що нікуди не збирається йти і залишиться, хочемо ми цього чи ні. А я просто не навиджу нах абних людей.Я добився того, щоб її просто вивели звідти; і знаєте, що в кінці виявилося?

А насамкінець виявилося те, що ця жінка взагалі kупила квиток у плацкартний вагон і їй робити тут нічого.Вона висловлювалася дуже rрубо, kричала на мене, говорила якісь поrані слова, але я не звертав на це уваги, а просто чекав, коли її виведуть звідти. Ми з дружиною вирішили не псувати собі настрою та забути все це.Ми з дружиною спокійно поїхали далі і добряче відпочили. Я по життю нен авиджу таких людей, які нах абно не хочуть витрачати rрошей, а хочуть безkоштовно отримати комфортні умови. Ми працювали та працювали дуже багато та маємо право kупувати квитки на цілий вагон та спокійно поїхати.А ви як думаєте, чи правильно я вчинив?