Коли чоловік дістав з погреба стару коробку, дружина не очікувала побачити в ній таке. Вона відкрила кришку і застигла на місці

Олександр зі своєю нареченою їхав до батьків. Він хотів познайомити свою кохану дівчину і свою майбутню дружину з батьками. Поліна дуже переживала, що не сподобається батькам.Мати спочатку не була задоволена вибором сина. Він з дитинства дружив з дочкою її подруги. Вона мріяла, що син одружиться на ній. А він привіз в будинок якусь чорняву дівчину.Мати намагалася відрадити сина. Але Поліна так старалася догодити Ніні Іванівні, що та сама і не помітила, як поміняла своє ставлення до неї. Вона навіть її почала називати донечкою. Поліна зростала в дитб удинку, і у неї не було батьків. Поліна виявилася доброю і гарною дівчиною. Вона з повагою ставилася до батьків Сашка.

А коли вона наро дила їм онука, Ніна Іванівна просто душі в ній не чула.Минуло двадцять років. Батьків уже не було в живих, а Олександр з Поліною переїхали жити в батьківський дім. Син виріс, закінчив університет і збирався одружитися. Поліні не дуже подобалася майбутня невістка, вона вважала її леrоважною. Але Олександр нагадав їй, що колись його мати теж була незадоволена його вибором. А потім, познайомившись з невісткою ближче, змінила своє ставлення.Поля готувала вечерю і улюблений салат сина. Максим з нареченою повинні були прийти до них в гості. Поліна попросила Олександра з льоху принести варення до чаю.-Що ти там вовтузишся?-Ось тобі варення, глянь, що я знайшов.Олександр подав їй іржаву металеву коробку з-під цукерок.Поліна відкрила коробку і ахнула.

У коробці лежало те саме кільце, яке свекруха хотіла подарувати їй. А під нею пачка rрошей і лист. Вона збирала rроші онукові на весілля. А потім забула, де заховала. Лист було написано почерком свекрухи:«Олександру і Поліні!Мої дорогі, я стала забувати і тому написала цей лист. Це кільце твоє, моя дорога Поліна. А rроші я збирала онукові на весілля. Поліна, доню, строго не су ди вибір сина. Прийми її, як рідну. Мудра свекруха набуває дочку, а дурна-втрачає сина. Щастя вам, мої дорогі.З любов’ю ваша мама і бабуся»Олександр обняв дружину і сказав: «Бачиш, мама вчасно тобі дала правильну і мудру раду. Саме сьогодні знайшли скриньку і її лист не просто так. Це знак, щоб ти змінила своє ставлення».- Спасибі, мама.-прошепотіла Поліна.