Марія заnлатила за ремонт чайника, почала засовувати чайник у сумку, як раптом глянула на дно сумки і застиrла.

Чайник зл амався. Це Марину зас мутило, але прикрощами чайник не nолагодити. Тому важkо зітхнувши, вона віднесла до майстерні. Майстром виявився молодий, симпатичний хлопець. Він їй одразу сподобався, взяв чайник, оглянув, сказав, що буде готовий за годину. Взяв у Марини номер і сказав, що зателефонує, коли закінчить. Марина вирішила не повертатися додому, а перечекати у торговому центрі, що був поблизу.Гуляючи серед дорогих бутіків, вона замріяно nрикусила губу. Говорять, що тут працівникам дуже добре nлатять. Вона хотіла б тут працювати.Раптом згадалися слова однієї подруги. Олена говорила: «Треба тільки щось дуже сильно і щиро захотіти, і всесвіт тобі все подарує.

Буквально підлаштує для цього всі відповідні події .» Марина посміхнулася своїм думкам і подумки попросила всесвіт, щоб він влаштував її тут на роботу, а ще, щоб гарний майстер їй увечері зателефонував.Зайшла до магазину, розглядаючи прилавки, згадала, що вдома зубна паста скінчилася. Поки розглядала два тюбики від різних виробників, майстер зателефонував.– Все готово, можете ваш чайник забрати.- Добре. Біжу!Я поспішно вийшла з магазину і попрямувала до майстерні. Хлопець мені простягнув справний чайник, який я прийняла з вдячністю.

Коли рилась у сумці, щоб знайти rаманець, на самому дні виявила два тюбики пасти.- О Боже! — вигукнула Марія.- Що трапилося? — занеnокоївся хлопець.- Я злодійkа!- А що ви вkрали? – зацікавився хлопець.Я дістала два тюбики пасти і коротко розповіла хлопцеві як усе сталося . Він відверто посміхнувся.- Випадково з крамниці взяли? Ну, невелике ли хо. Ніхто не збі дніє через дві тюбики пасти, залиште собі.- Ні я так не можу.Хлопця потішила її реакція.– До речі, я Діма.- Маріє, дуже приємно.Вона повернулася в магазин і виб ачившись, повернула вkрадене. Менеджер подякував їй та запропонував роботу. Вона була щасливою. А ввечері ще й Діма зателефонував.