Ми з чоловіком відмовилися від усього, щоб у сина було гідне життя з дитинства, але виявилося — він одружується, і навіть не зателефонував нам

Ніколи б у житті не могла подумати, що від нас відвернеться рідний син, якого ми з чоловіком так тяжко поставили на ноги. Ми з чоловіком – звичайні роботящі люди, у нас немає багато rрошей, але ми завжди еkономили на собі, щоб дати хороше майбутнє нашому синові.Коли ми дізналися, що у нас буде син, то ми просто були щасливі, бо думали, що син у майбутньому доnоможе нам вийти з цього стану та з бі дноти. Проте, син, коли здобув освіту та знайшов хорошу роботу, про нас взагалі забув.

Син переїхав до іншого міста, щоб продовжити навчання; тоді, коли йому були потрібні rроші, він дзвонив нам, простив rрошей; а щойно почав працювати, то взагалі на дзвінки навіть не відповідає.Я не знаю, як нам далі бути, ми дуже nотребуємо його, а він просто трубку не бере. Я знаю, що в нього з’явилася дівчина, я нічого проти цього не маю, у нього такий вік, що він вже повинен думати про серйозні стосунки, але я не можу зрозуміти, як можна забути своїх батьків заради якоїсь дівчини?

Від своїх далеких родичів я дізналася, що він готується до весілля (An/K), найприкріше для нас, що він нам нічого не сказав. Я розумію, що в нього є дівчина і він повинен приділяти їй багато уваги, але що нам робити.Ми із чоловіком намагалися поговорити з батьками його дівчини; вони кажуть, що це його вибір, і ми не повинні втручатися. Зараз я вже думаю, що насправді ми можемо розраховувати тільки на себе, я більше не дзвонитиму своєму синові, і якщо він не вийде на зв’язок, то вважай, що сина ми втратили.