Після одного випадку, коли мама мені розповіла, що наробили з нею дідусь та бабуся у дитинстві, я стала просто нена видіти їх

Так вийшло, що зараз я не спілкуюся зі своїми бабусею та дідусем, хоча я дуже сильно їх любила, не знаючи подробиць.Мене мама в дитинстві багато kарала, виявляла зайву сув орість; я не розуміла, чому вона так до мене ставиться, навіть нена виділа маму, доки не дізналася всю правду. Виявляється, моя бабуся була дуже жор стокою по відношенню до своєї дитини, так само як і дідусь: вони тримали мою маму в їжаkових рукавицях. Вони використовували жор стокі методи виховання дитини, а при найменшому відхиленні від зобов’язань вони просто влаштовували nекло для мами.Мама ніколи не розповідала, що їй довелося пережити в дитинстві та в юності, тільки один раз вона виnила трохи, і почала розкриватися.

Коли мама розповідала, у мене волосся вставало дибки (An/K), я не могла повірити, що вона говорить про дідуся і бабусю. Я вважала, що вони є прикладом для наслідування, але насправді вони ди яволи; зараз я більше з ними не спілкуюся, а вони звинувачують маму в тому, що вона нібито нал аштовує онуку проти них.Навпаки, моя мама вважає, що це все в минулому і не потрібно тримати з ла на них, а я так не вважаю; мені здається, що саме тяжке дитинство залишило серйозну тр авму.

Як на мене, так з дитиною потрібно поводитися акуратно, пояснювати їй, чому вона неправильно робить, не потрібно проявляти жор стокість, адже коли дитина виростає, то вона зганяє всю зл ість на оточуючих і на своїй дитині.Зараз я більше не зас уджую маму, намагаюся проводити більше часу з нею, а з бабусею та дідусем не спілкуюся: нехай зараз вони відчують, як це бути відkинутими.Вони просять мою маму поговорити зі мною, а я вважаю, що насправді, якби не вони, то я виросла б зовсім іншою людиною.