Свекруха весь час kонтролює наше життя, але останньою kраплею для мене стало те, що вона вирішила не пускати нас на море

Історія у мене звичайна-дістала свекруха. Такої жінки, як вона, треба ще пошукати. Поводиться вона, як королева, а у самої — звичайнісінька робота, нецікаве життя.Я вийшла заміж за його сина по любові, хоча той у свої 25 жив з мамою. Але, як то кажуть-любов сліnа. Він багато чого наобіцяв-встанемо на ноги, kупимо своє житло. Минуло вже два роки, нічого не змінилося, а ось свекруха діст ала.Я не працюю, займаюся господарством, але вона завжди всім незадоволена. Найбільше нен авиджу її «сімейні свята».

Відзначити Новий рік і день наро дження в кафе або в якомусь іншому місці нам не дозволяється. Бачте, сімейні традиції.Замість цього, цілий день ми сидимо вдома, їмо салати і йдемо спати. Пам’ятаю минуле день наро дження чоловіка, коли я хотіла зробити йому сюрnриз і запросити в клуб. На той момент ми ще не були одружені. Ви б бачили, як його мати відреагувала на цю новину: «Який ще клуб, сидіть вдома». Чоловік мій — не мамин синок, але боїться об разити маму.Ось в такій ну дній обстановці ми відзначили його ювілей. Цього року у мене були серйозні плани щодо свого дня наро дження.

Подруга вже кілька днів вмовляє поїхати до них, ближче до моря, і погостювати там кілька днів.Ідея здалася відмінною, і я відразу ж повідомила чоловікові про це. Замість того, щоб підтримати мене, він відразу ж зауважив: «А як же мама?» (An/V)Звичайно ж, його мати закотила чергову іст ерику, почала лити крокодилячі сл ьози, мовляв, а як же сімейні традиції? Після поставила нас перед вибором — або залишаємося вдома, або йдемо геть з її квартири. Іншого виходу у нас немає; ще одне свято коту під хвіст.