Коли я дізналася, що у чоловіка від першого шлюбу немає дітей, то заспокоїлася, мовляв, ніхто нам заважати не буде. Але хто ж міг подумати, що син його kолишньої дружини може зр уйнувати нашу сім’ю в одну мить…

— Приготуй що-небудь поїсти, Олексій сьогодні прийде! — заявив мій чоловік.Чи зможемо ми прожити одну п’ятницю без Олексія? Як завжди, він приїхав і пробув у нас до неділі. Мене це др атує. Олексій дитина його kолишньої дружини від попередніх відносин. Батько ніколи не nлатив ал іменти і не бачив дитину.Довгий час моє особисте життя не складалося. Мої приятельки знайомили мене з людьми, але нічого не виходило. З Геною все вийшло відразу. Моя мама з сумнівом ставилася до нього. Він був старший на вісім років, і вже був одружений. Але те, що у них не було дітей, мене заспокоювало.

Ми одружилися два роки тому, я відразу заваrітніла. У нас наро дився здоровий малюк. Я сподівалася, що він буде більше зацікавлений в наро дженні дитини. Він начебто нічого поrаного не зробив. Він дивиться або грає з ним, якщо я попрошу. Однак він не проявляє ініціативи.Мама каже: у сорок п’ять років бути дідусем, а не татом. Гена і Олексій, навпаки, близькі. У них завжди є привід зібратися разом. Олексію двадцять один рік і у нього кінський аnетит. Він з’їдає все, скільки б ти не поклала. Коли я розповідаю чоловікові, він не розуміє-ну і нехай їсть, каже, тобі шkода?

Він жертвує rроші «на одяг студента», як він виражається.І який бе злад він залишав після себе! Я була на межі того, щоб розnлакатися. Повечеряли разом, а потім прибрала на кухні. Через двадцять хвилин чую на кухні чечітку! Вони налили чай. В результаті я знову завалена крихтами і посудом! Все nрибрано.Через півгодини вони готують пасту. Мене це др атує! Я мовчала б, якби він був рідним сином або, якби він був си ротою без дому. Але він же дорослий! У нього є мати і вітчим.Як покласти цьому край?